noscript
خرید-اقساطی-گوشی-و-تبلت

هشدار : آپدیت اندروید 10 برای Galaxy A70 می تواند آن را غیر فعال کند

نویسنده: samsungia.com ۲۶ فروردین ۱۳۹۹ - ۱۰:۵۸ ق.ظ مشاهده: ۳۰۹ بار
هشدار : آپدیت اندروید 10 برای Galaxy A70 می تواند آن را غیر فعال کند

هشدار : آپدیت اندروید 10 برای Galaxy A70 می تواند آن را غیر فعال کند

سامسونگ با اینکه درگیر کرونا شده اما در حال سپری کردن روزهای پر مشغله ای بوده و گوشی های هوشمند خود را یکی پس از دیگری به اندروید 10 آپدیت نموده است. اما در این میان به دلیل عدم هماهنگی بین سیستم عامل و سخت افزار گوشی Galaxy A70 ، پس از دریافت آپدیت گوشی دیگر روشن نخواهد شد.

با توجه به گزارشی که وب سایت Sammobile منتشر نموده سامسونگ در گوشی های خود از چیپ PCB استفاده می کند که وظیفه مدیریت شارژ و نمایشگر را بر عهده دارد. اما غول کره ای در Galaxy A70 از دو چیپ متفاوت استفاده کرده که یکی از آنها کد لازمه برای آپدیت به اندروید 10 را دریافت نکرده و نمی تواند به درستی عمل کند.

این موجب شده تا PCB حتی با شارژ بودن باتری گوشی نتواند آن را تشخیص داده و نمایشگر را روشن کند. این موجب می شود تا گوشی روشن نشده و پس از ریستارت خاموش باقی بماند. این مشکل فعلا تنها در اروپا گزارش شده و به طور مشخص در هلند و آلمان دیده شده است.

پس اگر یک Galaxy A70 را به تازگی خریداری کرده اید و سیستم عامل آن اندروید 9 است بهتر است مانع بروزرسانی آن به اندروید 10 شوید تا زمانی که سامسونگ و گوگل مشکل را برطرف کنند. اگر گوشی Galaxy A70 شما به اندروید 10 آپدیت شده و صفحه اش روشن نمی شود باید آن را به مرکز سرویس سامسونگ برده و چیپ PCB آن را تعویض کنید. اگر گوشی شما آپدیت شده و روشن نمی شود نمی توانید با دوباره آپدیت کردن آن صفحه اش را روشن کنید و باید چیپ PCB آن حتما عوض شود. 

    نظر خودتان را ارسال کنید