noscript
خرید-اقساطی-گوشی-و-تبلت

هزینه تعمیر گوشی سامسونگ Galaxy S10 Plus ارزان نخواهد بود

نویسنده: sammobile.com ۱۶ اسفند ۱۳۹۷ - ۱۱:۳۳ ق.ظ مشاهده: ۵۶۹ بار
هزینه تعمیر گوشی سامسونگ Galaxy S10 Plus ارزان نخواهد بود


هزینه تعمیر گوشی سامسونگ Galaxy S10 Plus

گوشی‌های Galaxy S10+ و Galaxy S10 سامسونگ دستگاه‌هایی بسیار گران قیمت بوده و هزینه تعمیر گوشی سامسونگ نیز اصلا ارزان نخواهد بود. بنا به گفته‌ی یکی از متخصصان تعمیرات استفاده زیاد از چسب بسیار قوی باز کردن و دوباره بستن این گوشی را بدل به یک کابوس واقعی خواهد کرد و باز کردن کامل این دستگاه برای تعمیرات ضروری است و برای مثال برای تعویض صفحه باید پوست و استخوان آن را به طور کامل از هم جدا کرد.

هزینه تعمیر گوشی سامسونگ
بنا به ویدیویی که این متخصص در یوتیوب منتشر نموده است باز کردن کامل Galaxy S10+ در سیزده مرحله‌ی بسیار سخت ممکن بوده تا بتوان به تمامی قسمت‌ها و عناصر پنهان شده در پشت صفحه‌ی شیشه‌ای آن که احتمال دارد در هنگام باز کردن ترک بردارد یا بشکند، دست یافت. تمامی این‌ها باعث شده که هزینه‌ی تعمیرات این دستگاه بسیار بالا برود. علاوه بر این مهندسان طراح این گوشی تمامی سعی خود را کرده‌اند تا تور امنیتی بسیار سطح بالایی به دور این گوشی بکشند تا از هر گونه آسیب در صورت ضربه‌ی احتمالی جلوگیری نمایند.
این متخصص به گوشی‌های Galaxy S10 و Galaxy S10+ رتبه‌ی 3 از 10 داده است. لیست وی از 10 راحت ترین به 1 سخت ترین دستگاه قابل تعمیر ترتیب داده شده است. برای مقایسه، گوشی Galaxy S9 جایگاه چهارم را کسب نموده و کنار گوشی‌های Galaxy S8 و Galaxy Note 8 قرار می‌گیرد. 
 

نظر خودتان را ارسال کنید