noscript
خرید-اقساطی-گوشی-و-تبلت

هدفون Gear IconX 2019 سامسونگ در حال طراحی

نویسنده: sammobile.com ۱۶ دی ۱۳۹۷ - ۱۰:۴۱ ق.ظ مشاهده: ۹۲۴ بار
هدفون Gear IconX 2019 سامسونگ در حال طراحی

هدفون Gear IconX 2019 سامسونگ در حال طراحی

هدفون Gear IconX 2019 : سامسونگ در حال طراحی لوازم و ابزار جانبی جدید می باشد بر اساس اخبار منتشر شده این شرکت در حال طراحی هدفون Gear IconX 2019 به همراه Gear Sport و Gear Fit2 با طرح ها و فناوری های جدید می باشد. بر اساس این اخبار هدفون Gear IconX 2019 با کد نام SM-R170 ثبت گردیده و در رنگ های مشکی ، سفید و زرد و با حافظه ی داخلی 8 گیگابایت ارائه خواهد شد. این میزان حافظه بیشترین میزانی بوده که تا به حال سامسونگ در یک Gear یا ساعت هوشمند استفاده نموده. 
این تنها اطلاعاتی است که تا کنون در مورد هدفون Gear IconX 2019 به دست رسیده و از آنجایی که جدید ترین ساعت سامسونگ در زیر شاخه ی Galaxy قرار گرفته می توان حدس زد که Gear IconX آینده ی این شرکت نیز با نام Galaxy ارائه گردد. البته سامسونگ می تواند از فناوری AKG نیز در این هدفون ها استفاده کند که بی تردید موجب افزایش قیمت آن خواهد شد. این موضوع می تواند پیشرفتی مناسب برای این هدفون ها باشد. اسپیکر هوشمند سامسونگ که دارای پشتیبانی از صدای AKG و هوش مصنوعی Bixby بوده در نمایشگاه CES 2019 جعبه گشایی خواهد گردید. 
در آخر نیز می توانیم بگوییم Gear IconX 2019 مجهز به باتری بزرگتر خواهد بود.البته بر اساس شایعات ، سامسونگ قصد دارد میزان باتری کیس شارژر این هدفون ها را نیز ارتقاء دهد. 
 

نظر خودتان را ارسال کنید