noscript
خرید-اقساطی-گوشی-و-تبلت

هدفون AKG Y600NC به زودی در جعبه ی گوشی های سامسونگ

نویسنده: samsungia ۱۸ آذر ۱۳۹۸ - ۱۰:۵۶ ق.ظ مشاهده: ۱۸۷ بار
هدفون AKG Y600NC به زودی در جعبه ی گوشی های سامسونگ

AKG بر روی هدفون بی سیمی به نام  Y600NC کار می کند که به زودی عرضه می شوند. کمپانی کره ای به صورت غیرمستقیم و از طریق برنامه ی  Smart Things تایید کرد که هدفون  AKG Y600NC تاریخ عرضه ی دقیقی نخواهد داشت اما پشتیبانی از مدل های جدید به برنامه ی  AKG Headphone اضافه شده است. این برنامه اخیرا بر روی گوگل پلی استور به روزرسانی شد و در توضیحات آن توضیحاتی در مورد  AKG Y600NC داده شده که نشان می دهد این محصول به زودی به بازار می آید. 

هندزفری AKG Y600NC

چیزی که هندزفری AKG Y600NC را هیجان انگیز می کند، خاطرات  Y500NC است و این که مدل جدید راه آن را ادامه می دهد. هدفون AKG Y500KG از سوی سامسونگ مورد استفاده قرار می گرفت و با گوشی هایی زیادی از این کمپانی عرضه شد؛ برای مثال گوشی های S8، S9، S10e و مدل های مختلف سری A در برخی از کشورها با این هدفون فروخته شده اند. 
AKG Y600NC احتمالاً هدفونی است که در کنار گوشی های سامسونگ در سال 2020 عرضه می شود. بر اساس اطلاعات قبلی  AKG Y600NC مدل ویرایش شده ی Y500NC  می باشد که گوشی های بزرگتری دارد و قسمت های فلزی از آلیاژ روی ساخته شده است. 
 
توضیحات رسمی محصول که به نظر می رسد اشتباهی وارد شده است عنوان می کند AKG Y600NC تا 25 ساعت با استفاده از بلوتوث، موزیک پخش می کند و این در حالی است که حذف صداهای زائد هم فعال باشد. 
در توضیحات این محصول همچنین ذکر شده که هدفون جدید با اکوسیستم سامسونگ و پلتفرم Bixby پشتیبانی می شود. 
 
در توضیحات گفته شده حرفی از تاریخ عرضه و قیمت این محصول زده نشده است اما این احتمال وجود دارد که AKG Y600NC سال آینده عرضه شود تا در کنار گوشی های  Galaxy S11 و سری A قرار بگیرد. 
 
قیمت و مشخصات فنی گوشی Galaxy S11
 
قیمت و مشخصات فنی گوشی Galaxy Note 10

    نظر خودتان را ارسال کنید