noscript
خرید-اقساطی-گوشی-و-تبلت

هدفون گلکسی بادز دیگر به صورت رایگان عرضه نمی شود

نویسنده: androidpit.com ۱۲ اسفند ۱۳۹۷ - ۰۴:۱۷ ب.ظ مشاهده: ۵۸۶ بار
هدفون گلکسی بادز دیگر به صورت رایگان عرضه نمی شود

هدفون گلکسی بادز

هدفون گلکسی بادز : گوشی گلکسی اس 10 می تواند به یکی از پرفروش ترین گوشی های سامسونگ تبدیل گردد. بسیاری سری گوشی های S10 را تهیه نموده اند بی صبرانه در انتظار گوشی های جدید خود هستند. تا به امروز کسانی که گوشی Galaxy S10 و Galaxy S10 Plus را تهیه نموده اند بک جفت هدفون گلکسی بادز را نیز دریافت خواهند نمود.
 اما سامسونگ اعلام نموده که خریدارانی که از امروز این گوشی ها را پیش خرید می نمایند ، هدفون های گلکسی بادز در کنار آنها نخواهد بود زیرا تعداد پیش فروش های این گوشی ها بسیار بالا بوده و این هدفون ها به پایان رسیده اند. 
اما اکنون سامسونگ برای گوشی های پیش فروش شده آفری جدید را ارائه نموده. این آفر جدید به عنوان eCertificate شناخته شده که مشتریان توسط آن می توانند برخی از اجناس این شرکت را به صورت رایگان یا با تخفیف از وب سایت رسمی سامسونگ تهیه نمایند. هنوز این محصولات تخفیف خورده مشخص نشده اند اما گمان می رود این محصولات شامل لوازم جانبی گلکسی اس 10 و تخفیفی برای تهیه ی هدفون گلکسی بادز باشند. 
 
بی تردید این شرایط پیش آمده فروش بالای پرچمدار جدید سامسونگ را نشان میدهد. سامسونگ پیش از آغاز فروش پیش فروش سری S10 اعلام نموده بود که تعداد هدفون های گلکسی بادز محدود خواهد بود. 
 
galaxy-buds-with-s10-1
 هدفون گلکسی بادز

مدل Galaxy S10e پیش فروش شده اما فاقد eCertificate و گلکسی بادز خواهد بود. آغاز فروش گلکسی اس10 از تاریخ 8 مارس آغاز شده اما امکان دارد برخی مدل ها با کمی تاخیر از 22 مارس به صورت فیزیکی در بازارهای شناخته شده آغاز به فروش شوند.  
 

نظر خودتان را ارسال کنید