noscript
خرید-اقساطی-گوشی-و-تبلت

هدفون های گلکسی بادز با فناوری AKG رونمایی شدند

نویسنده: ۲ اسفند ۱۳۹۷ - ۰۱:۱۲ ب.ظ مشاهده: ۴۲۲ بار
هدفون های گلکسی بادز با فناوری AKG رونمایی شدند

هدفون های گلکسی بادز

گوشی Galaxy S10 روز گذشته در کنار هدفون های گلکسی بادز ، هدفون های جدید و بیسیم این شرکت را نیز رونمایی کرد. با این نامگذاری ، سامسونگ از استفاده عنوان برند Gear IconX دست کشیده و قصد دارد تمامی فناوری های پوشیدنی خود را از این پس با نام گلکسی ارائه نماید. هدفون های گلکسی بادز با فناوری AKG ارائه شده که در نوع خود نخستین محصولات این شرکت بوده که با این فناوری ارائه گردیده که می تواند بدون تردید کیفیت و قدرت پخش صدایی بالاتر را برای آنها فراهم سازد. 
 
اما در مشخصاتی که ممکن است گلکسی بادز در مقابل Gear IconX ضعیف به نظر برسد ، میزان باتری می باشد. گلکسی بادز سامسونگ در هر باد مجهز به یک باتری 58 میلی آمپری بوده که بر اساس توضیحاتی که روز گذشته ارائه شد امکان گوش دادن به موسیقی را به مدت 6 ساعت و مکالمه را به مدت 6 ساعت فراهم می سازد. این در حالیست که بوسیله Gear IconX 2018 می توانید با یک مرتبه شارژ به مدت 7 ساعت به موسیقی گوش داده و یا 6 ساعت به مکالمه بپردازید. 
 
اما کیس شارژر این هدفون ها مجهز به باتری 252 میلی آمپری بوده و می تواند شارژ را به مدت 7 ساعت نگه دارد. این موجب شده تا میزان گوش دادن به موسیقی به 13 و مکالمه به 11 ساعت افزایش پیدا کند. علاوه بر این ، در صورت تهیه ی Galaxy S10 می توان از شارژ گوشی جهت شارژ بیسیم گوشی نیز استفاده نمود. 
 
زمانی که گلکسی بادز را بر روی گوش قرار دهید به صورت خودکار روشن و در دسترس قرار خواهند گرفت. می توان آن ها را در رنگ های مشکی ، سفید و زرد نئونی تهیه نمود. 
 

نظر خودتان را ارسال کنید