noscript
خرید-اقساطی-گوشی-و-تبلت

هدفون بی سیم AKG N400 در حال ساخت

نویسنده: ۱۹ تیر ۱۳۹۸ - ۱۲:۰۷ ب.ظ مشاهده: ۳۵۰ بار
هدفون بی سیم AKG N400 در حال ساخت

هدفون  بی سیم AKG N400 در حال ساخت

هدفون  بی سیم AKG N400 : این روزها بازار ایربادزهای بی سیم حسابی داغ شده و هر برندی نامداری حداقل یک جفت ایربادز به بازار عرضه کرده است. هم اکنون کمپانی AKG قصد دارد وارد بازی شود.
بر اساس خبری که توسط  XDA Developers منتشر شده، دو هدفون جدید از AKG به عنوان ایردباز بی سیم در برنامه  ی SmartThings سامسونگ ذکر شده اند. سامسونگ صاحب Harman Kardon است و متقابلاً  Harman Kardon صاحب AKG است. 
در میان یافته ها، سه سری عکس از هدفون های عرضه نشده ی AKG در برنامه ی  SmartThings وجود دارد که شامل سه مدل N400، Y400 و Y600 می شود. 
هدفون بی سیم AKG N400
به نظر می رسد هدفون  بی سیم AKG N400 فاکتورهایی مشابه Galaxy Buds و  Jaybird Run دارد. شکل آن شبیه حبابی است که بال درآورده باشد و بیرون آمدگی اش از ایرپادز بیشتر باشد. هیچ کدام از مشخصات و ویژگی های این هدفون ها از تصاویر منتشر شده مشخص نیست اما انتظار می رود این کمپانی بر روی کیفیت صدا کار کند و محفظه ی شارژ و دکمه های کنترل کننده را در نظر داشته باشد. 
در حالی که AKG در گذشته هم بر روی بادز بی سیم کار کرده است؛ در گلکسی بادز سامسونگ تنها وظیفه ی طراحی صدا را داشت.  هدفون N400 اولین هدفونی است که به صورت تمام و کمال توسط AKG ساخته می شود و به فروش می رسد.
به گفته ی XDA Developers، این سه دستگاه در برنامه ی SmartThings  وجود دارند و پشتیبانی می شوند اما هنوز در بازار عرضه نشده اند. 


پاك كردن تاريخچه گوگل در گوشی
 

نظر خودتان را ارسال کنید