noscript
خرید-اقساطی-گوشی-و-تبلت

هدفون‌ Galaxy Buds جدید سامسونگ توسط FCC تایید

نویسنده: theverge.com ۱۱ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۰:۳۸ ق.ظ مشاهده: ۷۷۰ بار
هدفون‌ Galaxy Buds جدید سامسونگ توسط FCC تایید

سال گذشته سامسونگ هدفون‌ Galaxy Buds را به عنوان نسل بعدی هدفون‌های خود معرفی کرد. آن موقع گمانه‌زنی‌ها از این قرار بود که احتمالا این محصول جایگزین هدفون‌های کاملا وایرلس Gear Icon X خواهد بود. اکنون به لطف کمیته‌‌ی فدرال ارتباطات (FCC) ظاهرا هدفون‌های جدید مود تأیید قرار گرفته‌اند.
ما هنوز نمی‌دانیم که این هدفون‌ها شبیه به چه خواند بود؛ اما در پرونده‌ی FCC تصویری از پشت جعبه‌ی آنها وجود دارد که تا حدودی چیزهای را آشکار می‌کند. تصویر جعبه شارژ هدفون هدفون‌ Galaxy Buds را نشان می‌دهد و آن طور که به نظر می‌رسد این شرکت این بار به جای اتصال Micro USB از USB-C برا پورت عقب جعبه ‌استفاده خواهد کرد.
samsung-gear-iconx-earbuds-1
هدفون‌ Galaxy Buds

یکی از خبرهای درزکرده‌ی اخیر که توسط وبسایت SamMobile منتشر شده مدعی است که Galaxy Buds از یک حافظه‌ی 8 گاگابایتی و عمر باتری بهینه تر نسبت به مدل‌های قبلی برخوردار خواهد بود. این در حالی است که یک گواهی تأیید جداگانه از سوی Bluetooth SIG تأیید کرده است که این هدفون‌های جدید از درگاه اتصال Bluetooth 5.0 بهره خواهند گرفت. گزارش Bluetooth SIG همچنین نام تجاری این محصول تازه، Galaxy Buds، را تأیید کرده است. شرکت سامسونگ اخیرا تصمیم گرفته است که تمامی محصولات خود را، شامل Galaxy Watchهای اخیر، تحت نام واحد Galaxy متحد سازد. هنوز هیچ جزئیاتی درباره‌ی قیمت و تاریخ عرضه‌ی این محصول جدید توسط سامسونگ ارائه نشده است؛ اما این شرکت در ماه‌های پیش رو کنفرانس‌های زیادی در پیش دارد که احتمالا در یکی از آنها رسما از این محصول رونمایی کند.
 

نظر خودتان را ارسال کنید