noscript
خرید-اقساطی-گوشی-و-تبلت

هدست موتورولا به زودی برای گوشی‌های این شرکت عرضه خواهد شد

نویسنده: farnet.ir ۲۰ اسفند ۱۳۹۶ - ۰۵:۲۴ ب.ظ مشاهده: ۵۲۹ بار
هدست موتورولا به زودی برای گوشی‌های این شرکت عرضه خواهد شد

هدست موتورولا به زودی برای گوشی‌های این شرکت عرضه خواهد شد

هدست موتورولا : گوشی‌های تراز اول موتورولا امکانات بسیاری دارند اما این امکانات از طریق مادهایی که برای این گوشی‌ها توسعه‌ داده می‌شود قابل گسترش نیز هست، این امر باعث شده تا مادهای اسپیکر الکسا یا دوربین Instant را برای این گوشی‌ها شاهد باشیم.
 
از قرار معلوم گوشی‌های سری Z موتورولا در آینده‌ای نزدیک میزبان یک هدست واقعیت مجازی نیز خواهند بود. داستان این هدست واقعیت مجازی از آنجا شروع شد که ایواس بلس تصاویری از آن را در حساب توییتر خود منتشر کرد. برای آن دسته از کاربرانی که ایوان بلس را نمی‌شناسند باید بگوییم وی یدطولایی در برملا کردن اسرار شرکت‌های بزرگ فناوری دارد و قالباً هم شایعات وی درست از آب در می‌آید. در حال حاضر به غیر از تصویری که از این هدست واقعیت مجازی در اختیار داریم خبر دیگری از آن در خصوص قیمت و زمان عرضه به بیرون منتشر نشده است.
 
با توجه به سابقه‌ای که از عرضه محصولات موتورولا سراغ داریم می‌توان گفت هیچ بعید نیست که این هدست موتورولا به این زودی‌ها راهی بازار نشود.
در نگاه اول به هدست واقعیت مجازی موتورولا می‌توان گفت که این محصول شباهت‌های زیادی به سایر هدست‌های واقعیت مجازی موجود در بازار دارد، به احتمال زیاد این هدست واقعیت مجازی تنها با پلتفرم Daydream VR سازگاری خواهد داشت.
 
از طرف دیگر احتمال می‌رود هدست‌ موتورولا امکانات ابتدایی یک هدست واقعیت افزوده را نیز در اختیار کاربر قرار دهد.
 
در حال حاضر به غیر از این موارد نمی‌توان نظر دیگری در خصوص ماد هست واقعیت مجازی موتورولا اعلام کرد و باید دید در آینده موتورولا با چه امکاناتی این هدست‌ را عرضه خواهد کرد.

    نظر خودتان را ارسال کنید