noscript
خرید-اقساطی-گوشی-و-تبلت

نینتندو سوییچ با باتری بزرگتر اما با همان قیمت قبلی

نویسنده: cnet ۲۷ تیر ۱۳۹۸ - ۰۳:۰۲ ب.ظ مشاهده: ۵۱۶ بار
نینتندو سوییچ با باتری بزرگتر اما با همان قیمت قبلی

نینتندو سوییچ با باتری بزرگتر اما با همان قیمت قبلی

این نینتندو سوییچ  امکان بازی را برای بیش از 7 ساعت امکان پذیر می سازد
شرکت نینتندو ژاپن اعلام کرده که به زودی از کنسول بازی جدید Nintendo Switch با ویژگی های تازه رونمایی می کند و این کنسول تازه Nintendo Switch Lite نخواهد بود. شرکت طراح Mario در روز چهارشنبه در حساب توییتر اعلام کرده که این کنسول جدید با ویژگی های مشابه دیگر کنسول اما با عمر باتری بیشتر ارائه خواهد شد. 
 
این خبر با نینتندو سوییچ  و Switch Lite لینک شده. گفته شده که کنسول تازه امکان بازی را برای 9 ساعت فراهم می سازد که دو ساعت بیشتر از کنسول پیشین بوده که به این خبر در وب سایت آمریکای نینتندو اشاره شده و گفته شده که با قیمت مشابه 299 دلار در اواسط ماه آگوست آغاز به فروش خواهد شد. 
 
شرکت ژاپنی در اوایل ماه جولای از Nintendo Switch Lite رونمایی نموده که نمونه ی کوچک تر کنسول بوده که البته قابلیت اتصال به تلویزیون را با کابل HDMI نداشته و دسته های Joy-Cons آن هم قابلیت جدا شدن ندارند. این کنسول کوچک با قیمت 200 دلار در حال فروش می باشد. 
 
روزها پس از عرضه ی Nintendo Switch Lite ، این شرکت نسخه ی تازه ای از Nintendo Switch را در وب سایت FCC ثبت کرده که نشان از ارتقاء پردازنده ی این کنسول دارد. البته هنوز گفته نشده که این ارتقاء در پردازنده ، در عملکرد این کنسول هم تاثیری خواهد گذاشت یا خیر. 
 
پاك كردن تاريخچه گوگل در گوشی

نظر خودتان را ارسال کنید