noscript
خرید-اقساطی-گوشی-و-تبلت

نکته ریزی در سامسونگ Galaxy S10

نویسنده: sammobile.com ۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۱۰:۲۳ ق.ظ مشاهده: ۲۷۱ بار
نکته ریزی در سامسونگ Galaxy S10

نکته ریزی در سامسونگ Galaxy S10

نکته ریزی در سامسونگ Galaxy S10 : با بزرگ شدن صفحه نمایش های در تلفن های همراه، دسترسی به پنل اعلانات در دستگاه اندرویدی مشکل تر شده؛ مخصوصاً اگر دستان کوچکی داشته باشید. اندروید به شما این امکان را می دهد که با پایین کشیدن انگشت خود بر روی حسگر اثر انگشت، پنل اعلانات را باز کنید، اما حالا که در Galaxy S10 و Galaxy S10+ حسگر اثر انگشت درون صفحه نمایش قرار دارد این میانبر یک گزینه نیست. با این وجود، یک راه وجود دارد که شما بدون این که به بالای صفحه بروید به پنل اعلانات دسترسی پیدا کنید. 

مشخصات فنی گوشی Galaxy S10

در حالت عادی، بالا و پایین کشیدن صفحه ی خانه، شما را به منوی برنامه ها هدایت می کند، اما شما می توانید با تغییر دادن تنظیمات با این کار به کرکره ی اعلانات دسترسی پیدا کنید. این قابلیت تنها برای صفحه ی خانه وجود دارد اما از آنجا که همیشه اولین جایی که بعد از باز شدن قفل صفحه می بینید، صفحه ی خانه است، بد نیست این ترفند را بلد باشید. 
از دستورالعمل زیر پیروی کنید تا بتوانید با پایین کشیدن صفحه ی خانه به پنل اطلاعات دسترسی پیدا کنید.
در گوشی های S10/S10e/S10+ به تنظیمات بروید و گزینه ی Display را انتخاب نمایید. 

نکته ریزی در سامسونگ Galaxy S10

galaxy-s10-notifications-1

در اینجا گزینه ی Home screen  را انتخاب کنید تا وارد تنظیمات صفحه ی خانه شوید.

galaxy-s10-notifications-2

در تنظیمات صفحه ی خانه، گزینه ی Quick open notification panel را فعال کنید. 

galaxy-s10-notifications-3

حالا دیگر می توانید با کشیدن صفحه ی خانه به سمت پایین، پنل اعلانات را مشاهده کنید. با بالا کشیدن صفحه ی خانه نیز وارد منوی برنامه ها می شوید. این قابلیت بر روی سایر تلفن های هوشمند گلکسی با اندروید 8 به بالا کار می کند. پس برای استفاده از این قابلیت لازم نیست S10 داشته باشید.

 سامسونگ Galaxy S10 همراه با هوش مصنوعی

به خاطر داشته باشید اگر شما صاحب Galaxy S10e هستید، می توانید انگشتتان را بر روی حسگر اثر انگشت بگذارید و به پایین بکشید تا در هر صفحه و برنامه ای که هستید پنل اعلانات برای شما باز شود. 
 

نظر خودتان را ارسال کنید