noscript
خرید-اقساطی-گوشی-و-تبلت

نوت 9 با سنسور اثر انگشت یکپارچه با نمایشگر عرضه می‌شود

نویسنده: ghatreh.com ۱۰ فروردین ۱۳۹۷ - ۱۲:۰۰ ق.ظ مشاهده: ۳۶۱ بار
نوت 9 با سنسور اثر انگشت یکپارچه با نمایشگر عرضه می‌شود

نوت 9 با سنسور اثر انگشت یکپارچه با نمایشگر عرضه می‌شود

سایت Korea Herald امروز به نقل از یک منبع خبری موثق اعلام کرد که سامسونگ تصمیم گرفته است گوشی‌های گلکسی نوت 9 خود را به سنسورهای تشخیص اثر انگشت یکپارچه با نمایشگر مجهز نماید.
 
در حالی که پیش از این عنوان شده بود که سامسونگ به دلیل محدودیت‌های موجود در بخش محافظ‌های صفحه نمایش قصد ندارد گوشی نوت 9 خود را به سنسورهای اثر انگشت یکپارچه مجهز کند؛ امروز سایت Korea Herald در گزارشی اعلام کرد که سامسونگ در نظر دارد "به طور جد از یکی از فناوری‌های موجود استفاده کند." طبق اطلاعات موجود در این گزارش، این خبر به نقل از یک منبع خبری مطمئن از درون کمپانی سامسونگ به بیرون درز پیدا کرده است.
 
همچنین در این گزارش آمده است که Samsung Display در حال حاضر مشغول بررسی سه یا چهار راه کار مختلف برای ترکیب سنسورهای اثر انگشت و صفحات نمایش Super AMOLED است و قصد دارد تا پایان ماه جاری میلادی (مارس) یکی از آن‌ها را برای پیاده سازی در گوشی نوت 9 انتخاب کند. Korea Herald همچنین اعلام کرده است که سامسونگ قصد دارد تا پایان این ماه، کار طراحی گوشی نوت 9 را به پایان برساند. گفته می‌شود که سامسونگ هنوز به فناوری‌های لازم برای ترکیب این سنسورها با صفحات نمایش Super AMOLED دست پیدا نکرده است اما با توجه به اینکه گوشی نوت 9 قرار است در اواخر ماه اکتبر عرضه شود؛ این کمپانی فرصت لازم برای تکمیل این فناوری‌ها را دارد.
 
گوشی‌های نوت 8 و گلکسی اس 9 و اس 9 پلاس که آخرین محصولات سامسونگ در رده اسمارت فون‌های بالارده هستند از یک سنسور شناسایی اثر انگشت مجزا در پنل پشتی خود بهره می‌برند. ترکیب این سنسور با صفحات نمایش می‌تواند به سامسونگ در انتخاب یک طراحی جدید برای محصولات آینده خود کمک زیادی کند. انتظار می‌رود استفاده از این فناوری موجب بهبود میزان شارژدهی محصولات جدید سامسونگ نیز شود. چرا که با ترکیب این سنسور با صفحات نمایش، سامسونگ قادر خواهد بود باتری‌های بزرگ‌تر و با ظرفیت بالاتری را در محصولات خود به کار بگیرد.

    نظر خودتان را ارسال کنید