noscript
خرید-اقساطی-گوشی-و-تبلت

نوت 9 با بیکسبی 2 معرفی خواهد شد

نویسنده: toranji.ir ۱۴ اسفند ۱۳۹۶ - ۰۲:۵۸ ب.ظ مشاهده: ۳۳۹ بار
نوت 9 با بیکسبی 2 معرفی خواهد شد

نوت 9 بیکسبی 2 را معرفی خواهد کرد
 
اگر به یاد داشته باشید در اکتبر سال ۲۰۱۷ بود که سامسونگ به صورت جدی پس از تجربه دستیار صوتی  SVoice تصمیم گرفت بار دیگر با ترکیب هوش مصنوعی تحت عنوان Bixby (بیکسبی) وارد دستیار‌های هوشمند شود. این بار سامسونگ بسیار با برنامه ریزی دقیق‌تری وارد شد و دستیاری را خلق کرد که شاهد رشد بسیار خوب آن در دستگاه‌های سامسونگی هستیم مخصوصا آن که قابلیت‌های بسیار خوبی را هم یاد گرفته است. در ادامه همراه باشید.
 

نوت 9


در ادامه صحبت‌ای انجام شده توسط DJ Koh مدیرعامل موبایل سامسونگ در  MWC 2018 ایشان اشاره کرد که در نسخه اول از این دستیار هوشمند ما خواستار ورود خودمان به بازار بودیم و قصد داشتیم دستیاری داشته باشیم در همه ابعاد که کاربران ارتباط خوبی را با دستگاه تجربه کنند. اکنون قصد داریم برای نسل بعدی از بیکسبی چند مرحله فرایند کاری خودمان را افزایش دهیم. به صورت غیررسمی در نسخه دوم از Bixby بیشتر از ۸۰۰ کمپانی درگیر شده‌اند. Bixby دوم را در زمان رونمایی از گلکسی نوت 9 خواهیم دید.
 
در مورد Bixby 2.0  چه می‌دانیم؟ قول‌های زیادی در مورد بهبود‌های بیکسبی داده شده است. برای مثال یکی از اتفاقاتی که خواهد افتاد، صدای طبیعی‌تر و راحت تر این دستیار صوتی است. مورد دوم، توانایی شناخت زبان‌های بیشتر و کلمات کلیدی برای استفاده از این دستیار صوتی است. مسلما سامسونگ نه پشتوانه گوگل را در زمینه جستجو و زبان‌های مختلف دارد و نه تجربه اپل در سیری، به همین دلیل کمی کار برای سامسونگ سخت خواهد بود اما مسلما با توجه به ارتباط‌های این شرکت در موفق شدن Bixby 2.0 نمی‌توانیم شکی را وارد کنیم. یکی دیگر از موارد بسیار مهم در این نسخه ارتقا دستیار صوتی برای ارتباط با دیگر تجهیزات منزل است. با توجه به این که سامسونگ قصد دارد تمامی وسایل اعم از یخچال و لباس‌شویی تا دیگر محصولات متفرقه را وارد حوزه IoT کند، دستیار بیکسبی می‌تواند با ایجاد یک تعامل کامل اکوسیستم سامسونگ را به مراتب قوی تر کند.

نوت 9

 
Smart-Washing-bixby-002
البته لازم به ذکر است که قرار نیست در تمامی تجهیزات بیکسبی‌های مختلف قرار گرفته باشد بلکه اطلاعات و این هوش مصنوعی برای یک فرد در خانه کاملا متحد خواهد بود. نکته دیگری را نیز باید ذکر کنیم که مربوط به ارائه اسپیکر هوشمند با این دستیار است که ارائه آن تا پایان سال دور از انتظار نخواهد بود.

    نظر خودتان را ارسال کنید