noscript
خرید-اقساطی-گوشی-و-تبلت

نمایش درصد باتری در سامسونگ نوت 10 را چطور غیر فعال کنیم ؟

نویسنده: sammobile ۳۱ شهریور ۱۳۹۸ - ۱۱:۴۷ ق.ظ مشاهده: ۲۲۵ بار
نمایش درصد باتری در سامسونگ نوت 10 را چطور غیر فعال کنیم ؟

نمایش درصد باتری در سامسونگ نوت 10 را چطور غیر فعال کنیم ؟ 

گوشی های پرچمدار سامسونگ نوت 10 و نوت 10 پلاس دارای بالاترین سرعت شارژ در میان گوشی های گلکسی ارائه شده در بازار می باشند. از این رو سامسونگ ویژگی خاصی را در این گوشی ها قرار داده تا به کاربران نشان دهد فناوری استفاده شده در این گوشی ها به چه میزانی شارژ شده و چه سرعت بالایی را داشته. این ویژگی به صورت مدام میزان شارژ انجام شده را نشان داده و می گوید چه زمانی مانده تا شارژ سامسونگ نوت 10 و نوت 10 پلاس به صد در صد خواهد رسید. اما برخی از کاربران این پیام به نمایش درآمده را آزار دهنده می دانند و ، آزار دهنده تر این است قادر به غیر فعال کردن نمایش درصد باتری در سامسونگ نوت 10 و نوت 10 پلاس نخواهند بود.  

قیمت و مشخصات فنی گوشی Galaxy S11

قیمت و مشخصات فنی گوشی Galaxy Note 10
 
اما خبر خوشحال کننده این است که می توان با استفاده از روشی خاص از نمایش درصد باتری در سامسونگ نوت 10 رهایی یافت. این روش استفاده از ویژگی Screen Saver بوده که تصویر پس زمینه را به رنگ مشکی در آورده و اطلاعات شارژ هم به صورت همزمان حذف می شوند اما استفاده از این ویژگی بدی خاص خودش را دارد و مانند Screen Saver ویندوز عمل کرده و صفحه خاموش نشده و روشن باقی مانده و مانع از Sleep شدن صفحه می شود. البته می توانید تعیین کنید که تصویری خاص را به نمایش بگذارد اما به هر حال نمایشگر روشن باقی خواهد ماند. برای اینکه تصویر به Screen Saver منتقل شود باید بگذارید به خودی خود خاموش شده و به صورت خودکار به Screen Saver منتقل شود. با وجود اینکه امکان خاص دیگری برای رفع این پیام ندارید ، تنها روش از بین بردن آن استفاده از Screen Saver خواهد بود. شما ابتدا باید یک نمایشگر کاملا سیاه را برای گوشی سامسونگ نوت 10 خود دانلود نمایید. سپس یک فولدر را به نام Screen Saver در حافظه ی اصلی گوشی ساخته و فایل دانلود شده را در آن قرار دهید. 
 
پس از انجام این کار باید به منوی Settings رفته و از Display گزینه ی Screen Saver را که در پایین صفحه قرار گرفته انتخاب کرده و پس از زدن بر روی Photo Frame روی علامت چرخ دنده بزنید. ویژگی Screen Saver را تیک زده و صفحه ی مورد نظر خود را انتخاب کنید و بر روی بازگشت زده و تغییرات را ذخیره نمایید.

نمایش درصد باتری در سامسونگ نوت 10
 
از  آنجایی که تنها یک عکسی که آن را دانلود کرده اید در فولدر Screen Saver قرار داده شده ، تنها یک صفحه ی مشکی به نمایش در خواهد آمد. زمانی که 30 ثانیه صفحه ی گوشی بدون تماس باقی بماند به صورت خودکار به Screen Saver منتقل خواهد شد. می توانیم امید داشته باشیم که سامسونگ در آینده یک ویژگی را در قالب آپدیت برای سامسونگ نوت 10 و نوت 10 پلاس ارائه کند تا بتوان بدون دردسر پیام مخصوص شارژ را حذف نمود. 
 

    نظر خودتان را ارسال کنید