noscript
خرید-اقساطی-گوشی-و-تبلت

نمایشگر گلکسی فولد و تست مقاومت آن

نویسنده: ۱۰ فروردین ۱۳۹۸ - ۰۴:۳۱ ب.ظ مشاهده: ۴۱۹ بار
نمایشگر گلکسی فولد و تست مقاومت آن

نمایشگر گلکسی فولد : با قیمت 2.000 دلاری گلکسی فولد ، کسانی که این گوشی انعطاف پذیر را تهیه میکنند انتظار دارند تا دوام بالایی داشته باشد. بسیاری چندین نگرانی را در مورد تهیه ی این گوشی دارند و این نگرانی نیز انتظار می رود زیرا گلکسی فولد نخستین گوشی انعطاف پذیر سامسونگ بوده و امکان دارد مشکلاتی داشته باشد. 
 

نمایشگر گلکسی فولد

گوشی گلکسی فولد مجهز به نمایشگری بوده که سمت داخل تا شده و لولایی خاص میباشد. سامسونگ اعلام نموده که نمایشگر گلکسی فولد و لولایی که در این گوشی قرار گرفته می تواند تا 200.000 مرتبه بدون کوچکترین نقص باز و بسته شده و از آن استفاده نمود. این یعنی 100 مرتبه در روز که پنج سال به طول بینجامد ، این بیش از زمانی است که برای تعویض گوشی نیاز خواهیم داشت. شرکت سامسونگ ویدیویی را به تازگی منتشر نموده تا دوام بالای این گوشی را نشان دهد. 
 
گلکسی فولد با دوام تر از گوشی انعطاف پذیر هوآوی     
 
در این ویدئوی منتشر شده که با موسیقی خاص نیز همراه بوده بخشی تستی را را به نمایش گذاشته که سامسونگ برای باز و بسته کردن گلکسی فولد طراحی کرده. میتوانید در این ویدیو ببینید که چندین گوشی به صورت همزمان باز و بسته می شوند. یان یکی از بهترین روش هایی بوده که سامسونگ برای جلب نظر مشتریان احتمالی برای این گوشی بکار برده. 
 
این گوشی ها به صورت یک هفته ی تمام 200.000 مرتبه باز و بسته شده تا میزان مقاومت و دوام این گوشی تایید شده و استاندارد را دریافت کنند. این میزان دو برابر میزان مقاومتی بوده که شرکت هوآوی اعلام نموده ، این شرکت چینی گفته که گوشی انعطاف پذیر آن توانایی مقاومت 100.000 مرتبه ای دارد. 
 
سامسونگ بی تردید در حال آماده شدن برای عرضه ی رسمی گلکسی فولد بوده و اعلام نموده که در 26 آوریل در آمریکا آغاز خواهد گردید. سفارش آنلاین و پیش خرید آن نیز از همان روز در دیگر بازارها آغاز شده و از تاریخ 3 مِی عرضه ی فیزیکی آن آغاز خواهد شد. 
 

نظر خودتان را ارسال کنید