noscript
خرید-اقساطی-گوشی-و-تبلت

نمایشگر های تاشو سامسونگ برای به اپل و گوگل ارسال شدند

نویسنده: sammobile.com ۱۳ اسفند ۱۳۹۷ - ۱۱:۳۷ ق.ظ مشاهده: ۲۹۹ بار
نمایشگر های تاشو سامسونگ برای به اپل و گوگل ارسال شدند

نمایشگر های تاشو سامسونگ

شرکت سامسونگ ماه بعد گوشی تاشوی خود Galaxy Fold را منتشر خواهد کرد. پنل نمایشگر های تاشو سامسونگ جدید توسط Samsung Display ساخته شده است. این شرکت در حال حاضر در بازار صفحه‌های OLED موبایلی جایگاهی قابل توجهی دارد و اکنون به دنبال این است که برای صفحه‌های تاشوی خود نیز مشتریان ثابتی دست و پا کند.
بنا به گزارشی جدید که در کره‌ی جنوبی منتشر شده، Samsung Display نمونه‌هایی از نمایشگر های تاشو سامسونگ را برای اپل و گوگل فرستاده است. این بدین معنی نیست که این شرکت‌ها در آینده‌ی نزدیک دستگاهی تاشو عرضه خواهند کرد. آنچه نشان می‌دهد این است که سامسونگ می‌خواهد هر موقع این شرکت‌ها تصمیم به ساخت چنان دستگاهی داشتند از صفحات تاشوی آن استفاده کنند. 
نمونه‌ی صفحه تاشویی که سامسونگ برای اپل فرستاده است از یک پنل 7.2 اینچی برخوردار بوده که 0.1 اینچ از پنل 7.3 اینچی گوشی Galaxy Fold کوچکتر می‌باشد. بنا به همان گزارش صفحه‌ای که برای گوگل فرستاده شده نیز همین اندازه را دارد. هنوز مشخص نیست که آیا اپل وارد صحنه‌ی دستگاه‌های تاشو خواهد شد یا خیر. با این وجود این شرکت در آیفون‌های خود از صفحات OLED سامسونگ استفاده می‌کند. بنابراین به نظر نمی‌رسد که چیزی اپل را از بهره گرفتن از صفحات تاشوی سامسونگ نیز بازدارد.
شرکت گوگل با دستگاه‌های پیکسل خود در حال بدل شدن به رقیبی سرسخت در بازار سخت افزار می‌شود. بنابراین امکان دارد که در نهایت تصمیم بگیرد یک گوشی هوشمند تاشو نیز تولید نماید. گوگل همچنین در بهینه سازی رابط کاربری گوشی Galaxy Fold با سامسونگ همکاری کرده است. از قرار معلوم گوگل در حال آماده کردن پلت فرم اندروید برای فراگیر شدن احتمالی دستگاه‌های تاشو می‌باشد. 
بخش Samsung Display یقینا به دنبال سود بردن از فراگیر شدن این دستگاه‌ها در صنعت موبایل است. به وضوح این شرکت از پشتیبانی تولید کنندگان اصلی قطعات موبایل از پنل‌های تاشو استقبال خواهد کرد. گزارش مذکور اشاره کرده که سامسونگ در هر ماه می‌تواند 200 هزار و یا در هر سال 2.4 میلیون صفحه‌ی تاشو تولید نماید. گفته می‌شود که در صورت بالا رفتن تقاضا برای چنان صفحاتی این شرکت در نظر دارد که گنجایش خط تولید خود را به 10 میلیون صفحه در سال افزایش دهد. 
 

نظر خودتان را ارسال کنید