noscript
خرید-اقساطی-گوشی-و-تبلت

نمایشگرهای تاشو در آینده به چه شکل خواهند بود

نویسنده: سامسونگیا ۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۷ - ۰۱:۳۱ ب.ظ مشاهده: ۵۴۹ بار
نمایشگرهای تاشو در آینده به چه شکل خواهند بود

نمایشگرهای تاشو

نمایشگرهای تاشو : سامسونگ اعتقاد دارد که آینده ی گوشی ها ، تبلت ها به نمایشگر های تاشو تعلق خواهد داشت.
با ترکیبی از تبلت و موبایل هوشمند گونه ای جدید از ابزار ارتباطات الکترونیک معرفی می شود. شایعه شده پرچمدار آینده سامسونگ GALAXY X , که از یک نمایشگر اصلی و دونمایشگر LEDتاشو 3.5 اینچی که در پشت صفحه قرار میگیرد ساخته می شود و زمانی که آنها کنار یکدیگر قرار گیرند یک صفحه عظیم 7 اینچی را تشکیل میدهند و هنگامی که این دو صفحه را در جای خود قرار دهید از صفحه اصلی گوشی خود در حالت PHONE MODE استفاده خواهید نمود و اگر از حالت تبلت استفاده نمایید این صفحه اصلی در پشت تبلتتان قرار خواهد گرفت. برای اینکه بهتر بتوانید تجسم نمایید این گوشی دوگانه را همانند کتابی در ذهن تصویر کنید که یک صفحه اصلی بر روی جلد و دو صفحه دیگر در داخل خود دارد. سامسونگ اعلام کرده که تا آخر ماه ژوئن طرحی کامل از این گوشی را منتشر خواهد کرد و امیدوار است تا در اوایل سال 2019 این محصول جدید خود را به بازار جهانی عرضه نماید. البته گفته شده سامسونگ با هدف ارزیابی بازار , ممکن است این مدل را زودتر از موعد در برخی کشور های دیگر ارائه نماید.

نمایشگرهای تاشو

مایکروسافت

پروژه ANDROMEDA شرکت مایکروسافت پروژه ای دوگانه است یعنی هم نرم افزاری است و هم سخت افزاری. در قسمت نرم افزاری , مایکروسافت در حال طراحی Windows 10 مخصوص دستگاه های تلفن هوشمند است که گونه ای جدید از سیستم عامل ها میباشد که ANDROMEDA OS نام دارد.
در قسمت سخت افزاری ، پیش طرحی در دستمان نیست اما گفته شده که ANDROMEDA یک تبلت است که خصوصیت طومار ی شکل را دارد که نیز از دو صفحه مجزا ساخته شده است که بسته به نیاز میتوانید یک صفحه را جدا کرده و ار آن استفاده نمایید. یک قلم منحصر فرد و اپلیکیش ONE NOTE با آخرین بروز رسانی به جهت تسهیل و افزایش قدرت یادداشت برداری از طریق این دستگاه ، روانه بازار می گردد.

اپل

جمعه ای که گذشت در نامه ای که از شرکت APPLE به بانک آمریکا ارائه شده بود مشخص گردید که این شرکت نیز بدنبال بستن قرارداد با تولید کنندگان آسیایی در زمینه مانیتور های خم شو و طوماری میباشند که تا سال 2020 بتواند سهم خود را در بازار افزایش دهد , اما توضیح بیشتری در این باره داده نشده , البته CNBC این سرمایه گذاری APPLE را تایید کرده است.

نظر خودتان را ارسال کنید