noscript
خرید-اقساطی-گوشی-و-تبلت

نسخه خاص بازی Gears 5 و DOOM Eternal را در OXM تجربه کنید

نویسنده: gamesradar ۴ شهریور ۱۳۹۸ - ۱۰:۴۵ ق.ظ مشاهده: ۳۱۶ بار
نسخه خاص بازی Gears 5 و DOOM Eternal را در OXM تجربه کنید

نسخه خاص بازی Gears 5 و DOOM Eternal را در OXM تجربه کنید 

بازی Gears 5 : یک داستان Shooter Special دیگر ، جایی که می توانید مهارت خود را در انجا بازی های Gears 5 ، Call Of Duty Modern Warfare و Doom Eternal به چالش کشیده و توانایی بالا تیراندازی خود را به رخ دیگران بکشید. این Shooter Special همانطور که از نامش پیداست مخصوص بازی هایی بوده که قابلیت تمرکز بالا و شلیک با سلاح هایی که کاملا به صورت واقعی طراحی شده را به صورت کاملا دوست داشتنی در ذهن ما حک کرده اند. در این مجله ی آنلاین و پرطرفدار علاوه بر بازی هایی که پیشتر ذکر شد ، در مورد بازی های دیگری چون Wolfenstein YoungBlood ، Vampire Masquerade ، Bloodlines 2 و Logo Star Wars Skywalker نوشته شده که به شما پیشنهاد میکنیم فرصت خواندن آن را از دست ندهید. در این مجله به آخرین تحولات دنیای  ایکس باکس نیز اشاره شده و در صورتی که طرفدار این دنیای گیمینگ بی مرز هستید ، این مجله می تواند به اطلاعات شما بیفزاید. 

قیمت و مشخصات فنی گوشی Galaxy S11

قیمت و مشخصات فنی گوشی Galaxy Note 10
 
بازی Gears 5 برای ارائه به بازار آماده شده و اطلاعات زیادی در مورد حالت چند نفره ی آن که Escape نام داشته در این مجله ارائه شده و همینطور در مورد بازی شوتر Call Of Duty : Modern warfare ، مسابقات و جوایز آن نیز توضیحاتی داده شده و علاقمندان به بازی DOOM eternal نیز می توانند در مورد بازی مورد علاقه ی خود اطلاعاتی را از این مجله ی فوق العاده کسب کنند. 
 
بسیاری از کسانی که کنسول ایکس باکس را تهیه کرده اند علاقه ی زیادی به کنسول و بازی هایشان دارند و این اصلا غیر طبیعی نیست زیرا کنسول آنها بخش اعظمی از زندگیشان را تشکیل داده و بازی های مخصوص ایکس باکس نیز این توجه را دریافت کرده اند و در مورد بازی های مخصوص ایکس باکس یعنی Brute Force و Halo نیز در مجله ی OXM گفته شده است.
 

    نظر خودتان را ارسال کنید