noscript
خرید-اقساطی-گوشی-و-تبلت

نرم افزار AR Emoji گوشی S10 می‌توانند حرکات بدن شما را به صورت زنده بازتاب دهند

نویسنده: sammobile.com ۱۶ اسفند ۱۳۹۷ - ۱۲:۱۶ ب.ظ مشاهده: ۵۷۰ بار
نرم افزار AR Emoji گوشی S10 می‌توانند حرکات بدن شما را به صورت زنده بازتاب دهند

نرم افزار AR Emoji گوشی S10

تا حالا شده آرزو کنید که ایموجی‌های AR شما بتوانند مانند خودتان حرکت کنند؟ این مهم بر روی آخرین گوشی هوشمند پرچم دار سامسونگ ممکن شده است. نرم افزار AR Emoji گوشی S10 می‌توانند حرکات بدن را به صورت زنده برای آواتار دیجیتالی شما بازتاب دهند. 
این ویژگی توسط تکنولوژی آواتار دیجیتالی DeepMotion ممکن شده است. این تکنولوژی با استفاده از انیمیشن‌های پیش رندر شده برای ثبت حرکات زنده توسط دوربین حرکات دیجیتال را بازسازی می‌کند. این شیوه راهی کاملا خاص برای ثبت و بازتاب حرکات بدن در آواتار دیجیتالی می‌باشد.
تکنولوژی DeepMotion توسط متخصصان شرکت‌های مانند دیزنی، پیکسار، یوبی‌سافت و مایکروسافت تهیه شده است. سامسونگ این ویژگی را توسط تکنولوژی هوش مصنوعی و تئوری کنترل رباتیک ممکن ساخته است. این بدین معنی‌ست که نرم افزار AR Emoji گوشی S10 زبان بدن را به اجتماع ایموجی‌ها اضافه می‌نمایند. این ویژگی بهبودی بسیار مهم در محدودیت‌های قبلی‌ای که تنها حالات چهره و حرکات ساده‌ی سر را شبیه‌سازی می‌کردند، می‌باشد.
با این ویژگی اکنون کاربران می‌توانند حرکات بدن خود را با استفاده از دوربین پشتی یا حرکات بالاتنه را با دوربین جلویی گوشی ثبت نمایید. این بدین معنی‌ست که می‌توانید ایموجی‌ای از حرکاتتان همراه با آهنگ مورد علاقه‌یتان بسازید. از آنجایی که با استفاده از این ویژگی می‌توانید مانند یک کاراکتر فیلم‌های کارتونی برای دیگران دست تکان داده و سلام کنید، راه‌هایی تازه برای ارتباط با دوستانتان در اختیارتان قرار می‌گیرد.
این گزینه بر روی گوشی Galaxy S10+ به خوبی کار می‌کند و به همین دلیل این ایموجی‌ها بسیار کاربردی و مفید خواهند بود.
 

نظر خودتان را ارسال کنید