noscript
خرید-اقساطی-گوشی-و-تبلت

نرم افزار مدیریت هزینه ها یا سایت مدیریت هزینه ها

نویسنده: makeuseof.com ۱۹ دی ۱۳۹۷ - ۰۱:۵۸ ب.ظ مشاهده: ۳۰۱ بار
نرم افزار مدیریت هزینه ها یا سایت مدیریت هزینه ها

نرم افزار مدیریت هزینه ها

آیا بیش از میزان درآمد خود خرج میکنید؟ این وب سایت ها و نرم افزار مدیریت هزینه ها و پس انداز کردن به شما کمک خواهند کرد. ثروتمند بودن، فقط در مورد بالا بردن میزان درآمد نیست ، بلکه در مورد میزان دارایی و استفاده ی مناسب از سرمایه می باشد. شاید در ابتدای سال جدید میلادی بخواهید میزان دخل و خرج خود را مدیریت کرده و به پس انداز خود توجه بیشتری نمایید. برنامه و سایت هایی که در ادامه معرفی می شوند می توانند شما را در رسیدن به این هدف یاری کنند. در حال حاضر بهترین برنامه های مدیریت هزینه ها Mint و You Need A Budget می باشند. اما پیش از استفاده از آن ها باید بدانید که چگونه آنها را بکار ببرید. اکنون به چند مثال ساده جهت آشنایی بیشتر اشاره خواهیم کرد. 
 
سایت مدیریت هزینه های To Make Or Not To Make 
 
save-money-tomakeornottomake-1

نرم افزار مدیریت هزینه هاسایت To Make And Not To Make یکی از ساده ترین روش های مدیریت هزینه ها می باشد. این برنامه با هدف های تعیین شده ، میزان پس انداز مورد نیاز شما را در هر ماه مشخص میکند. در ابتدا ، این وب سایت از شما مبلغی که می خواهید در آخر سال را داشته باشید می پرسد و برنامه ای ماهیانه و برابر را جهت رسیدن به این هدف تعیین می کند. زمانی که به هر دلیلی نتوانید به هدف یک ماه برسید ، این وب سایت میزان از دست رفته را در برنامه ی ماه های دیگر جبران می کند. می توانید به این وب سایت بگویید در آخر هر ماه چه مبلغی را پس انداز کرده و از میزان نزدیکی به هدف آخر سال خود مطلع شوید. 
 
البته در صورت تغییر هدف ، می توانید به سادگی آن را ویرایش کرده  و حساب های تجدید شده برای رسیدن به هدف تازه را مشاهده کنید. برنامه ی مالی تعیین شده مختص شما بوده و در URL ذخیره خواهد شد. جهت دسترسی داشتن باید لینک آن را Bookmark یا نشانه گذاری نمایید. 
 
وب سایت مدیریت هزینه های Trimm 
 
save-money-tomakeornottomake-3 نرم افزار مدیریت هزینه ها

هر برنامه ی مدیریت هزینه ای از شما می خواهد تا هزینه های خود را تحت نظر داشته و ثبت نمایید. این برنامه نیز مستثنی نبوده و از شما میخواهد تا آن را از کوچکترین هزینه ها مطلع سازید. در حقیقت این ، برنامه ای مخصوص دسکتاپ است و می توانید اطلاعات مورد نیاز آن را در آخر هر روز به آن بدهید. سعی کنید ورود اطلاعات به این سیستم مدیریتی را در برنامه ی زندگی خود گنجانده تا بتوانید در آخر هر ماه از هزینه های خود مطلع شده و در صورت نیاز مخارج خود را اصلاح نمایید. 
 
فقط چهار نوع اطلاعات مختلف شامل میزان ، توضیح ، تاریخ و نوع هزینه مورد نیاز در اینجا تعریف شده است. انواع هزینه ای که از پیش در این برنامه تعیین شده اند متشکل از حمل و نقل ، سرگرمی و تفریحات ، خرید ، قبوض و خدمات شخصی بوده و می توان به تعداد آن ها در صورت لزوم افزود. مهمترین مساله در استفاده از این برنامه ، ارائه اطلاعات به صورت منظم می باشد. 
 
سایت Financial Toolbelt 
 
save-money-tomakeornottomake-4نرم افزار مدیریت هزینه ها

سایت Financial Toolbelt مملو از انواع توصیه های مناسب جهت مدیریت هزینه های شخصی است. بوسیله ماشین حساب هایی که در این وب سایت قرار داده شده از هر زمانی بیشتر در جریان خرج و مخارج خود قرار خواهید گرفت. این ماشین حساب ها هزینه های مختلف را به شما نشان خواهند داد. یکی از این ماشین حساب ها وظیفه ی پس انداز نمودن و یکی مدیریت شغل دوم و دیگری نشان دهنده ی نزدیک شدن به هدف تعیین شده می باشد. می توانید بنا به نیاز خود از مناسب ترین آن ها استفاده کنید. علاوه بر ماشین حساب ها ، می توانید از مقالات قرار داده شده در مورد مدیریت بودجه مسائل بیشتری بیاموزید. 
 

    نظر خودتان را ارسال کنید