noscript
خرید-اقساطی-گوشی-و-تبلت

نحوه مشاهده رمزهای عبور گوشی S10 ؛ حذف و کپی کردن آنها

نویسنده: samsungia ۱۸ آبان ۱۳۹۸ - ۰۱:۳۲ ب.ظ مشاهده: ۳۲۶ بار
نحوه مشاهده رمزهای عبور گوشی S10 ؛ حذف و کپی کردن آنها

نحوه مشاهده رمزهای عبور گوشی S10 : اگر در گوشی Galaxy S10 خود از مرورگر کروم استفاده می کنید باید از قابلیت ذخیره کردن اطلاعات پسوردی آن خشنود باشید. این مرورگر اطلاعات در رابطه با پسوردهای شما را به خاطر سپرده و دیگر نیازی به وارد کردن اطلاعات به صورت دستی نخواهید داشت و به محض اینکه به وب سایتی که نیاز به پسورد داشته باشد بروید پسورد را وارد کرده و دیگر در خاطر داشتن پسورد ضرورتی نخواهید داشت. اما می توانید در صورت نیاز به فهرست پسوردی که کروم ذخیره کرده دسترسی داشته باشید. علاوه بر اینکه این امکان را خواهید داشت تا هر زمانی که می خواهید پسوردهای را تغییر دهید. 
 

چک کردن پسوردهای تعیین شده در Galaxy S10 

 
1- اپلیکیشن Google Chrome را در گوشی Galaxy S10 اجرا نمایید. 
2- روی سه نقطه ای که در سمت راست بالای صفحه قرار گرفته بزنید. این کار منوی مخصوص مرورگر را باز می کند. 
 
نحوه رمزهای عبور گوشی S10
 
3- روی Settings بزنید. 
4- در منوی Settings روی گزینه ی Passwords بزنید تا لیست پسوردهایی که تا به حال تعیین کرده اید به نمایش درآیند. 
 
مشاهده رمزهای عبور گوشی S10
 
برای اینکه بتوانید کاراکترهای موجود در پسوردها را مشاهده کنید می توانید روی علامت چشمی که کنار قرار گرفته بزنید. البته این امکان هم وجود دارد تا هویت خود را با وارد کردن پسوردی مشخص یا هر نوع دیگر تعیین نمایید. زمانی که در لیست پسوردها هستید این امکان را خواهید داشت تا با زدن روی Copy اطلاعات را در کلیپ بورد کپی نمایید. اگر هم می خواهید پسوردی تعیین شده را حذف کنید باید روی علامت سطل آشغال قرار گرفته در بالای صفحه بزنید و البته باید این را هم بدانید با زدن روی آن پسورد مورد نظر ، دیگر هرگز نمی توانید آن را بازگردانید پس با دقت عمل کنید. 
 
رمزهای عبور گوشی S10
 
در مرورگر کروم کاربران می توانند تعیین کنند که مرورگر به صورت خودکار پسوردهای آنها را ذخیره کند که این کار از منوی Password Settings امکان پذیر است. برای روش و یا خاموش کردن ویژگی ذخیره شدن پسوردها با زدن بر روی دایره ی غلتان قرار گرفته در مقابل Save Passwords این کار امکان پذیر خواهد بود. 
 

    نظر خودتان را ارسال کنید