noscript
خرید-اقساطی-گوشی-و-تبلت

نحوه تنظیم تاریخ و ساعت در گوشی های اندروید

نویسنده: support.google ۹ مهر ۱۳۹۸ - ۱۰:۵۹ ق.ظ مشاهده: ۳۰۰ بار
نحوه تنظیم تاریخ و ساعت در گوشی های اندروید

شما می توانید تنظیمات ساعت گوشی های اندروید که شامل تاریخ، زمان و منطقه ی زمانی است را تغییر دهید. همچنین می توانید زنگ هشدار و کرنومتر و ساعت های شهرهای دیگر را تنظیم کنید. 
 

تنظیم ساعت و  تاریخ در گوشی های اندروید

برای تنظیم ساعت گوشی اندروید ، اپلیکیشن ساعت را در گوشی خود باز کنید. بر روی سه نقطه ی بالای صفحه ضربه بزنید و وارد تنظیمات شوید. زیر عنوان clock منطقه ی جغرافیایی خود را انتخاب کنید. برای دیدن یا مخفی کردن ساعت محل زندگی خود، هنگامی که در محل دیگری هستید بر روی Automatic home clock ضربه بزنید. 
برای تنظیم ساعت زنگ دار، برنامه ی ساعت را باز کنید. بر روی سه نقطه ضربه بزنید و وارد تنظیمات شوید. در زیر عنوان Alarms تعیین کنید که زنگ هشدار چقدر طول بکشد، چند دقیقه یک بار یادآوری شود، میزان صدای زنگ را تنظیم کنید. با انتخاب گزینه ی Gradually increase volume صدای زنگ از کم شروع می شود و به تدریج زیاد می شود. کارکرد دکمه ها را تعیین کنید: بر روی Volume buttons ضربه بزنید تا صدا را کنترل کنید، زنگ ساعت را ساکت کنید و زنگ هشدار را ملغی کنید. برای تعیین روز شروع هفته بر روی Start week on ضربه بزنید. 
برای تنظیم تایمر، برنامه ی ساعت را باز کنید. بر روی سه نقطه ضربه بزنید و وارد تنظیمات شوید. در منوی تایمر، با ضربه زدن بر روی Timer sound زنگ مورد نظرتان را انتخاب کنید. با انتخاب  Gradually increase volume زنگ را طوری تنظیم کنید صدای آن که به تدریج بلند شود. اگر می خواهید تایمر با ویبره علامت بدهد بر روی  Timer vibrate ضربه بزنید. 
برای اضافه کردن ساعت شهرهای دیگر، برنامه ی ساعت را باز کنید. بر روی Clock ضربه بزنید. در پایین صفحه بر روی World clock ضربه بزنید. اسم شهر مورد نظرتان را در نوار جست و جو تایپ کنید، سپس بر روی شهر ضربه بزنید تا به شهرها اضافه شود. برای تغییر تقدم و تاخر شهرها بر روی نام شهر ضربه بزنید و انگشت خود را نگه دارید، حالا می توانید آن را به هر جایی از فهرست که می خواهید ببرید. برای حذف یک شهر، بر روی آن ضربه بزنید و انگشت خود را نگه دارید، سپس آن را به پایین صفحه بکشانید. 
 
قیمت و مشخصات فنی گوشی Galaxy S11

قیمت و مشخصات فنی گوشی Galaxy Note 10

    نظر خودتان را ارسال کنید