noscript
خرید-اقساطی-گوشی-و-تبلت

مچ بند Galaxy Fit e در بعضی از فروشگاه ها در دسترس قرار گرفت

نویسنده: sammobile.com ۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۱۰:۳۳ ق.ظ مشاهده: ۵۳۲ بار
مچ بند Galaxy Fit e در بعضی از فروشگاه ها در دسترس قرار گرفت

مچ بند Galaxy Fit e

سامسونگ امروز مچ بند Galaxy Fit e را در برخی از فروشگاه ها عرضه کرد، این مچ بند به فروشگاه های هلند هم رسیده است. توزیع آن همچنان ادامه دارد. اما نکته ی جالب اینجاست که این محصول بر روی سایت این کمپانی موجود نشده است. 
این بدان معنی است که علاقه مندان به خرید این مچ بند می بایست خرده فروشی های اطراف خود را چک کنند تا بتوانند این مچ بند را تهیه کنند. در هلند، فروشگاه های بل و مدیا مارکت این مچ بند به قیمت 39.99 دلار موجود کرده اند و گزینه ی خرید غیر حضوری هم دارند.
باید توجه داشت تعداد مچ بند Galaxy Fit e در این فروشگاه ها محدود است. آخرین باری که مدیا مارکت چک شد، 8 عدد مشکی، 7 عدد سفید و 4 عدد زرد باقی مانده بود. بل هم هشداری منتشر کرد مبنی بر این که موجودی رو به اتمام است. 
مشخص نیست که خود سامسونگ از چه زمانی سفارش های Fit-e را قبول می کند. البته Galaxy Fit در حال حاضر برای پیش خرید به قیمت 111 دلار در دسترس است و ارسال آن از 31 می آغاز می شود. 
تفاوت مچ بند Galaxy Fit e و مچ بند Galaxy Fit چیست؟ در حقیقت تفاوت چندانی ندارند؛ هر دو فعالیت هایی مثل دوچرخه سواری، پیاده روی و دو را اندازه می گیرند و تا 5 ATM مقاوم به آب هستند. از تفاوت های آنها می توان به سایز صفحه نمایش و گنجایش باتری اشاره کرد.
 

نظر خودتان را ارسال کنید