noscript
خرید-اقساطی-گوشی-و-تبلت

آیا مچبند گلکسی فیت مقاوم به آب است؟

نویسنده: ۱ تیر ۱۳۹۸ - ۱۱:۰۸ ق.ظ مشاهده: ۳۳۶ بار
آیا مچبند گلکسی فیت مقاوم به آب است؟

مچبند گلکسی فیت

بهترین پاسخ: بله! مثل خیلی دیگر از دنبال کننده های فعالیت های ورزشی، مچبند گلکسی فیت 5ATM نسبت به آب مقاوم است. می توانید با خیال راحت دوش بگیرید، شنا کنید و هر کاری که آب با دست شما برخورد می کند را انجام دهید. 
می توانید از مچبند گلکسی فیت استفاده کنید و مطمئن باشید که با باریدن باران، دوش گرفتن و شنا کردن مشکلی برای مچ بندتان پیش نمی آید. وضعیتی خاصی برای شنا نیز در نظر گرفته شده که با فعال کردن آن صفحه نمایش لمسی از کار می افتد. بعد از برگرداندن صفحه نمایش می توانید میزان فعالیت خود را ببینید. 

چطور سرعت گوشی را بالا ببریم
نحوه تشخیص شارژر اصلی سامسونگ
سامسونگ ادعا می کند این مچ بندها با استانداردهای مقاومتی ابزار و ادوات نظامی ساخته شده اند. علاوه بر مقاومت آن ها به آب تا عمق 50 متر، به گرد و غبار هم مقاوم هستند. اما باید وقتی صحبت از آب و مچ بند باشد، باید نکاتی را رعایت کنید: هرگز نباید مچ بند خود را در معرض آبی که با فشار عبور می کند، قرار دهید، مثلاً در هنگام پرش از روی دایو و ورزش های آبی. با این که این مچ بند مقاوم به آب است بهتر است هر بار که دستتان خیس می شود، آن را خشک کنید. 
مقاومت به آب و گرد و غبار به مراقبت شما نیز بستگی دارد. هر گاه مچ بندتان در معرض آب قرار گرفت با یک دستمال تمیز آن را خشک کنید. اگر ماده ای مثل آب شور، صابون، ضد آفتاب و محصولات شیمیایی بر روی مچ بند شما ریخت، مچ بند را با آب بشویید و با دستمال تمیز خشک کنید. 
مراقب باشید که مچ بند از دستتان نیفتد و آن را باز نکنید. هرگز مچ بند را با وسایل گرمایشی مثل سشوار خشک نکنید. هرگز در سونا از مچ بند استفاده نکنید. بعد از فعالیت ورزشی، مچ بند را تمیز کنید. می توانید آن را بشویید و خشکش کنید یا با پنبه ی آغشته به الکل آن را تمیز نمایید. برای پاک کردن ضد آفتاب، لوسیون و روغن از شوینده های غیر صابونی استفاده کنید و سپس آن را بشویید و خشک کنید. 
به همین راحتی! تا وقتی که مراقبت های لازم را انجام دهید، مچ بند مقاوم به آب و گرد و غبار شما سالم می ماند. 
 

نظر خودتان را ارسال کنید