noscript
خرید-اقساطی-گوشی-و-تبلت

موبایل سامسونگ اس 11 و قدرت انتخاب حافظه های مختلف

نویسنده: sammobile.com ۱۰ شهریور ۱۳۹۸ - ۱۲:۳۲ ب.ظ مشاهده: ۲۷۶ بار
موبایل سامسونگ اس 11 و قدرت انتخاب حافظه های مختلف

موبایل سامسونگ اس 11 و قدرت انتخاب حافظه های مختلف

هنوز برای صحبت کردن در مورد موبایل سامسونگ اس 11 خیلی زود است، اما اطلاعات جالبی از این دستگاه منتشر شده است. به نظر می رسد سامسونگ آنقدر دست مشتری ها را در انتخاب میزان حافظه ی داخلی باز می گذارد که آن ها لوس می شوند. 

قیمت و مشخصات فنی گوشی Galaxy S11

قیمت و مشخصات فنی گوشی Galaxy Note 10
سامسونگ قصد دارد چهار گزینه ی مختلف از حافظه ی داخلی  موبایل سامسونگ اس 11 در اختیار خریداران بگذارد. بنابراین این گوشی باید مدل های مختلفی داشته باشد. شنیده ها حاکی از آن است که حافظه ی داخلی S11 از 128 گیگابایت شروع می شود و به 1 ترابایت ختم می شود. 
اخیراً داشتن 1 ترابایت حافظه ی داخلی در گوشی امکان پذیر شده است. گوشی Note 9 با 512 گیگابایت حافظه ی داخلی و یک کارت حافظه ی 512 گیگابایتی هم 1 ترابایت فضا در اختیار کاربر قرار می دهد. اما به هر حال حافظه ی داخلی 1 ترابایتی چیزی نیست که بتوان ساده از کنار آن گذشت. 
احتمالاً این حافظه از نوع  UFS 3.0 می باشد. سامسونگ برای نوت 10 هم از این حافظه استفاده کرده است. مدل SM-G981 گلکسی 11 با دو گزینه ی 128 گیگابایتی و 512 گیگابایتی عرضه خواهد شد. مدل  SM-G986 دارای حافظه های 128 گیگابایتی، 256 گیگابایتی و 512 گیگابایتی خواهد بود. مدل SM-G988 هر سه گزینه را در کنار گزینه ی 1 ترابایت خواهد داشت. این که خریداران گزینه های بیشتری برای انتخاب دارند، خوشایند است. 
البته تا چند ماه دیگر که سامسونگ تصمیمات قطعی اش را می گیرد، احتمال تغییر وجود دارد. در مورد نوت 10 هم بنا بود حافظه ی داخلی 1 ترابایتی لحاظ شود، اما در نهایت این اتفاق نیفتاد. هنوز مشخص نیست که Galaxy S11 دارای اسلات کارت حافظه است یا خیر. سامسونگ اسلات کارت حافظه را از نوت 10 حذف کرده است؛ بنابراین احتمال حذف آن از S11 هم زیاد است
 

    نظر خودتان را ارسال کنید