noscript
خرید-اقساطی-گوشی-و-تبلت

موبایل سامسونگ اس 10 و پشتیبانی از HDR شبکه‌ی نتفلیکس

نویسنده: sammobile.com ۱۴ اسفند ۱۳۹۷ - ۱۲:۳۰ ب.ظ مشاهده: ۲۲۱ بار
موبایل سامسونگ اس 10 و پشتیبانی از HDR شبکه‌ی نتفلیکس

موبایل سامسونگ اس 10

شبکه‌ی نتفلیکس پشتیبانی HDR را به خانواده‌ی جدید Galaxy S10 می‌افزاید. تمامی سه مدل موبایل سامسونگ اس 10 می‌توانند ویدیوهای نتفلیکس را با کیفیت‌های HD و HDR 10 مشاهده کرد. این شرکت همچنین می‌خواهد پشتیبانی HD برای سرویس پخش ویدیوی آنلاین خود را در تمام گوشی‌های سری Galaxy M نیز عرضه نماید. 
نتفلیکس یکی از محبوب‌ترین سرویس‌های پخش ویدیوی آنلاین در جهان است. و هر وقتی که یک گوشی هوشمند اندرویدی بزرگ عرضه شود این شرکت برای آن پشتیبانی از پخش HD یا HDR را فراهم می‌نماید. موبایل سامسونگ اس 10 و دستگاه‌های سری Galaxy M آخرین گوشی‌های سامسونگ هستند که گواهی پشتیبانی نتفلیکس را دریافت کرده‌اند. 
گوشی‌های Galaxy S10, S10e و S10+ از پخش ویدیو در هر دو کیفیت HD و HDR 10 برخوردار خواهند شد. با این ویژگی، کاربران موبایل سامسونگ اس 10 که حساب کاربری نتفلیکس دارند می‌توانند ویدیوها را با بالاترین کیفیت ممکن ببینند. در همین حین دستگاه‌ی میان رده‌ی سری Galaxy M از پخش ویدیوی آنلاین با کیفیت HD پشتیبانی خواهند کرد.
علاوه بر این دستگاه‌ها، نتفلیکس همچنین قابلیت پشتیبانی از پخش HD را برای دستگاه‌هایی که از آخرین مدل چیپ Qualcomm بهره می‌گیرند نیز فراهم خواهد کرد. گوشی‌های هوشمندی که از چیپ Snapdragon 675, Snapdragon 710 یا Snapdragon 855 استفاده می‌کنند در حال حاضر به صورت پیش فرض از پشتیبانی پخش HD برخوردار خواهند بود و با پشتیبانی Widevine L1 عرضه خواهند شد.

galaxy-s10-gets-netflix-hdr-1 

نظر خودتان را ارسال کنید