noscript
خرید-اقساطی-گوشی-و-تبلت

موبایل انعطاف پذیر سامسونگ و Infinity-Flex

نویسنده: sammobile.com ۱۷ آبان ۱۳۹۷ - ۱۲:۰۰ ق.ظ مشاهده: ۶۴ بار
موبایل انعطاف پذیر سامسونگ و Infinity-Flex

موبایل انعطاف پذیر سامسونگ

نام رسمی موبایل انعطاف پذیر سامسونگ هنوز مشخص نگردیده و سامسونگ اخیرا نام جدید Samsung Infinity-V را در زیر شاخه ی نمایشگر های خود در کره ی جنوبی ثبت نموده است. این نام برای گوشی بی حاشیه و OLED سامسونگ کاملا درست و مناسب خواهد بود. البته این احتمال وجود دارد که سامسونگ این عنوان را در دیگر گوشی های خود نیز استفاده نماید زیرا بسیاری از نام های مشابه را در آمریکا نیز ثبت نموده است. نام های ثبت شده در آمریکا Infinity-Flex ، Infinity U و Infinity O بوده و جدید ترین نام ثبت شده Infinity-V می باشد که به تازگی در آمریکا ثبت شده است. 
به نظر میرسد که عنوان Infinity Flex مناسب ترین گزینه برای موبایل انعطاف پذیر سامسونگ جدید باشد. زیرا این نمایشگر انعطاف پذیر Flexible بوده و نزدیک ترین نام به ویژگی بارز این نمایشگر می باشد. این نام ها در دسته های مختلف گوشی های هوشمند ، گوشی های موبایل ، نمایشگر ها و نمایشگر های هوشمند ثبت شده اند. اینکه کدامیک برگزیده خواهد شد مشخص نیست و شاید سامسونگ با ثبت آن ها قصد دارد از آن ها برای گوشی های انعطاف پذیر آینده ی خود استفاده نماید. 
در خبرهای قبلی به نام Galaxy F برای گوشی های انعطاف پذیر سامسونگ صحبت شد و اکنون سامسونگ مشغول آزمایش آن در مراحل نهایی بوده و اعلام نموده در کنفرانس توسعه دهندگان سامسونگ ، SDC 2018 در روز چهارشنبه به نمایش گذاشته خواهد شد. 

موبایل-انعطاف-پذیر-سامسونگ-1

موبایل-انعطاف-پذیر-سامسونگ-2
 
موبایل انعطاف پذیر سامسونگ

نظر خودتان را ارسال کنید