noscript
خرید-اقساطی-گوشی-و-تبلت

موبایل انعطاف پذیر سامسونگ اطلاعات جدید بیرون آمده از آن

نویسنده: sammobile.com ۱۶ آبان ۱۳۹۷ - ۱۲:۰۰ ق.ظ مشاهده: ۷۶ بار
موبایل انعطاف پذیر سامسونگ  اطلاعات جدید بیرون آمده از آن

موبایل انعطاف پذیر سامسونگ

بسیاری از طرفداران فناوری و سامسونگ در انتظار دیدن نخستین موبایل انعطاف پذیر سامسونگ این شرکت می باشند. گفته شده این شرکت کره ای در کنفرانس SDC 2018 روز چهارشنبه نسخه ی نرم افزاری جدید آن را بر روی یک طرح آزمایشی از گوشی انعطاف پذیر معرفی می نماید. البته امکان به نمایش درآمدن گوشی انعطاف پذیر اصلی این شرکت نیز دور از انتظار نخواهد بود. 
اخبار ضد و نقیض و متعددی در مورد چگونگی ظاهر موبایل انعطاف پذیر سامسونگ در فضای مجازی منتشر شده است. سامسونگ به تازگی اشاره کوچکی در مورد طراحی این گوشی داشته که خیلی محسوس نمی باشد. این اطلاعات فقط در مورد طراحی خاص این گوشی انعطاف پذیر  می باشد. در خبری که پیشتر منتشر گردیده بود از یک نمایشگر داخلی 7.3 اینچ OLED صحبت شده بود که زمانی که این گوشی را تا نمایید نمایشگر داخلی به کلی ناپدید شده و تنها نمایشگر بیرونی امکان استفاده از این دستگاه را به عنوان گوشی هوشمند فراهم میسازد. 

samsung-foldable
موبایل انعطاف پذیر سامسونگ

سامسونگ به چگونگی تا شدن این گوشی در صفحه ی فیسبوک خود اشاره نموده است. این شرکت عکس حساب کاربری خود را به که به نام این شرکت است به حالت خم شده تغییر داده است. شاید این اشاره ی نا محسوسی به گوشی انعطاف پذیر آینده ی این شرکت باشد. این شرکت عکس حساب کاربری توئیتر خود را نیز به همین شکل تغییر داده که می تواند نشان از زمان نزدیک رو نمایی از گوشی انعطاف پذیر این شرکت باشد. 
بر اساس گفته ی برخی از سایت ها،  سامسونگ و گوگل در حال طراحی یک نسخه ی اندروید خاص جهت قرار گرفتن بر روی گوشی انعطاف پذیر سامسونگ می باشند. به احتمال فراوان این نسخه ی آزمایشی در کنفرانس آینده ی سامسونگ به نمایش گذاشته میشود. سامسونگ گوشی انعطاف پذیر خود در اوایل سال آینده ی میلادی رو نمایی خواهد نمود. مدیر عامل بخش گوشی های هوشمند سامسونگ اعلام نموده که این گوشی انعطاف پذیر در رده ی پرچمداران بوده و در تمامی بازار های جهان به فروش خواهد رسید. در مورد قیمت این گوشی فعلا خبری در دست نمی باشد.
 

نظر خودتان را ارسال کنید