noscript
خرید-اقساطی-گوشی-و-تبلت

موبایل اس 10 سامسونگ می‌تواند در دو حوزه ، اپل و گوگل را شکست دهد

نویسنده: forbes.com ۱ اسفند ۱۳۹۷ - ۱۰:۱۱ ق.ظ مشاهده: ۵۴۸ بار
موبایل اس 10 سامسونگ می‌تواند در دو حوزه ،  اپل و گوگل را شکست دهد

موبایل اس 10 سامسونگ

موبایل اس 10 سامسونگ : سری بعدی گوشی‌های پرچم‌دار سامسونگ در اواخر این هفته منتشر خواهند شد و حتی ممکن است نگاهی گذرا به نسل بعدی تکنولوژی گوشی‌های هوشمند نیز بیندازیم. اما هر چیزی که سامسونگ منتشر نماید در رقابتی شدید با اپل، گوگل و OnePlus خواهد بود. سامسونگ می‌تواند در دو حوزه با پرچم‌دار جدید خود این شرکت‌ها را شکست دهد.
بزرگترین اشکال تمامی گوشی‌های هوشمند عرضه شده‌ در چند سال اخیر این که این دستگاه‌ها ـ فارغ از اینکه ساخت چه شرکتی هستند ـ چندان متفاوت نیستند. بله، عمر باتری، توانایی‌های دوربین و نرم افزار در بین گوشی‌های مختلف متنوع است؛ اما این تفاوت بسیار ناچیز بوده و چیزهایی بسیار بیشتری وجود دارد که دستگاه‌های مدرن را به یکدیگر شبیه می‌سازد تا اینکه آنها را از همدیگر متمایز کند. بحثی قابل توجه وجود دارد که نشان می‌دهد ما دیگر به اوج این نوع طراحی گوشی‌های هوشمند رسیده‌ایم و یا به این اوج بسیار نزدیک هستیم.
یکی از چندین نتایج مثبت این وضعیت این است که شاهد کاهش قیمت آخرین نسل‌های این تکنولوژی‌ها هستیم. برای مثال گوشی‌های پیکسل گوگل زمان کوتاهی پس از عرضه شاهد کاهش قیمت قابل توجهی بودند و حتی از سوی شرکتهای کوچکتر سازنده‌ی گوشی‌های اندرویدی چنین کاهش قیمتی ارائه شده است.
شرکت سامسونگ در یکی از روزهای دعوای همیشگی خود با اپل پیشنهادی عجیب به دارندگان آیفون داد. در این حرکت سامسونگ به کاربران آیفون اجازه می‌داد که به مدت یک ماه یکی از گوشی‌های سری Note یا گلکسی را قرض بگیرند و تکنولوژی و کیفیت عملکرد آن را با آیفون خود مقایسه کنند. سامسونگ باید این استراتژی را باز گرداند؛ اما باید آن را به کاربران پیکسل نیز گسترش دهد و در ماه‌های پس از انتشار گوشی پرچم‌دار جدید خود چنان پیشنهاداتی ارائه کند.

موبایل اس 10 سامسونگ
اوایل این هفته توانستیم نگاهی به دستگاه‌های جانبی سامسونگ بندازیم که شامل یک دستگاه جدید تناسب اندام، ساعت هوشمند و هدفون‌های وایرلس می‌شود. هدفون‌های بی سیم Galaxy Buds عنصری کلیدی در جنگ سامسونگ با رقبای خود خواهد بود چون هم اپل و هم گوگل نیز خط تولید هدفون‌های مخصوص خود را دارند. سامسونگ برای برنده شدن در این رقابت نیاز دارد که موبایل اس 10 سامسونگ را جذاب‌تر کرده و در هدفون‌های خود تجربه‌ی بصری بسیار بهتری نسبت به هدفون‌های AirPods و Pixel Buds ارائه نماید.
 

نظر خودتان را ارسال کنید