noscript
خرید-اقساطی-گوشی-و-تبلت

HBO منحل شدن ساخت پیش درآمد گیم آو ترونز با حضور نائومی واتس تایید کرد

نویسنده: samsungia ۱۳ آبان ۱۳۹۸ - ۱۲:۰۱ ب.ظ مشاهده: ۲۱۹ بار
HBO منحل شدن ساخت پیش درآمد گیم آو ترونز با حضور نائومی واتس تایید کرد

شایعات اخیری که در مورد گیم آو ترونز منتشر شده بود، تایید شدند. HBO قصد ندارد پیش درآمد گیم آو ترونز را با بازی نائومی واتس، میراندا ریچاردسون و جاش وایت هاوس بسازد. 

بازی تاج و تخت

 
تیم سازنده در بیانیه ای اعلام کرد:«بعد از یک بررسی دقیق، تصمیم گرفته شد تا از ساختن پیش درآمد برای گیم آو ترونز صرف نظر کنیم. ما از جین گلدمن، اس.جی. کلارکسون و تیم باهوش و سخت کوش بسیار متشکریم.» 
رسانه های متعددی این خبر را اعلام کردند اما HBO خبر را تایید نمی کرد. اما خبرهای خوشی هم برای طرفداران بازی تاج و تخت منتشر شد: در این هفته تایید شد که HBO نمایشی را با نام  House of the Dragon اجرا خواهد کرد. این نمایش بر روی گذشته ی  Targaryens تمرکز می کند  و بر اساس جلد اول آتش و خون نوشته ی جورج مارتین ساخته می شود. 
نمایش منحل شده که هرگز عنوان رسمی نداشت، به نام شب طولانی شناخته می شد. این نمایش به چند صد سال قبل از داستان های خون و آتش و گیم آو ترونز می پرداخت و اولین نبرد بشر با  White Walkers را نشان می داد. HBO قول یک سریال هیجان انگیز را داده و نوشته:«تنها از یک چیز مطمئن هستیم و آن رازهای گذشته ی  Westeros و چگونگی پیدایش White Walkers است. داستان رازآلود و افسانه ای  East to the Starks هم چیزی است که باید بیشتر از آن بدانیم.»
پروژه ای که منحل شد را جین گلدمن نویسنده ی فیلم های  Kingsman مدیریت می کرد. Entertainment Weekly گزارش داده که یک اپیزود کامل در سال جاری و  در شمال ایرلند فیلمبرداری شده است. 
مارتین در وب سایت خودش نوشته:«لازم به گفتن نیست که از توقف این پروژه بسیار ناراحت شدم. جین گلدمن یک نمایشنامه نویس حرفه ای است و من از هم فکری با او لذت می برم. نمی دانم چرا HBO تصمیم گرفت ادامه ی پروژه را قطع کند اما این اتفاق برای نمایش خانه ی اژدها نیفتاد.» 
در خبر دیگری عنوان شده دیوید بنیف و دی.بی. ویس تهیه کنندگان تیم آو ترونز از پروژه ی سه گانه ی جنگ ستارگان کنار کشیدند. 
 
قیمت و مشخصات فنی گوشی Galaxy S11

قیمت و مشخصات فنی گوشی Galaxy Note 10

    نظر خودتان را ارسال کنید