noscript
خرید-اقساطی-گوشی-و-تبلت

مقایسه Note10 با Galaxy Note8 و Galaxy Note10 Plus

نویسنده: sammobile.com ۲۲ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۱:۵۳ ق.ظ مشاهده: ۶۲۶ بار
مقایسه Note10 با Galaxy Note8 و Galaxy Note10 Plus

مقایسه Note10 با Galaxy Note8 و Galaxy Note10 Plus

مقایسه Note10 : در سالهای اخیر سرعت نوآوری در گوشی های هوشمند کاهش یافته و موجب شده تا ویژگی هایی به عقیده بسیاری اضافه و کم ارزش در آنها استفاده گردد. گوشی های به تازگی رونمایی شده ی Galaxy Note 10 و Galaxy Note 10 Plus هم از جمله همین گوشی ها می باشند. به عنوان یک گوشی هوشمند ، آنها گوشی هایی با ویژگی های پیشرفته بوده و به معنای واقعی کلمه " شاهکارهای مهندسی می باشند. اما زمانی که آنها را با مدل های پیشین مقایسه کنید ، متوجه خواهید شد که تغییرات چندانی نداشته و اگر هم تغییری داشته اند تنها قیمت آنها را بالا برده نه لزوما کارایی آنها را. 

قیمت و مشخصات فنی گوشی Galaxy S11

قیمت و مشخصات فنی گوشی Galaxy Note 10


 این مساله دقیقا زمانی به چشم می آید که کاربری بخواهد گوشی هوشمند خود را از Galaxy Note 9 به Galaxy Note 10 ارتقاء دهد. اما در مورد کاربران Galaxy Note 8 هم همین حس ایجاد خواهد شد یا خیر؟ آیا با دیدن مشخصات فنی Galaxy Note 10 تصمیم به ارتقاء گوشی آنها منطقی خواهد بود؟ در پاسخ می توانیم بگوییم " بله نوت 10 پلاس گزینه ی مناسبی برای جایگزینی نوت 8 خواهد بود" 
 
گوشی هوشمند Galaxy Note 10 Plus تقریبا از همه نظر نسبت به Galaxy Note 8 برتری داشته و به این دلیل از واژه ی تقریبا استفاده کرده ایم زیرا نوت 8 فاقد ناچ و مجهز به جک 3.5 میلیمتری بوده که برای بسیاری این وِیژگی ها ، نکاتی مثبت نسبت به تغییرات ایجاد شده در نوت 10 می باشند. اما اگر این تغییرات برای شما آزار دهنده نیستند و توانایی مالی تهیه ی یک Galaxy Note Plus را با نمایشگری بزرگ و رم به مراتب بالاتر ، دوربین های قوی تر ، باتری بزرگتر با پشتیبانی از سوپر فست شارژ و چیپستی قدرتمند را دارید ، این گوی این میدان ، زیرا بی تردید این گوشی فوق العاده می تواند شما و مهارت های استفاده از گوشی هوشمند شما را به چالش بکشد. 
 
اما ارتقاء از Galaxy Note 8 به Galaxy Note 10 چندان هم آسان نخواهد بود ، زیرا نوت 10 علاوه بر داشتن قیمتی بالاتر دارای شفافیت تصویری پایین تر بوده و فاقد جک 3.5 میلیمتری و اسلات کارت حافظه ی MicroSD می باشد. با اینکه Note 10 دارای ویژگی های برتر بوده اما گزینه ی مناسب برای یک ارتقاء واقعی ، تهیه ی نسخه ی Plus نوت 10 خواهد بود. برای مقایسه Note10 و داشتن دیدی دقیق تر و اطلاعاتی بیشتری ، یک جدول در پایین قرار داده شده تا بتوانید انتخابی مناسب را برای جایگزین کردن Galaxy Note 8 داشته باشید. 

مقایسه Note10 با Galaxy Note8 و Galaxy Note10 Plus
 

نظر خودتان را ارسال کنید