noscript
خرید-اقساطی-گوشی-و-تبلت

مقایسه ساعت های هوشمند سامسونگ

نویسنده: androidcentral.com ۱۸ فروردین ۱۳۹۸ - ۰۲:۴۴ ب.ظ مشاهده: ۶۳۱ بار
مقایسه ساعت های هوشمند سامسونگ

در این مقاله به مقایسه ساعت های هوشمند سامسونگ یعنی Galaxy Watch و Galaxy Watch Active خواهیم پرداخت. در ابتدا نگاهی به جدیدترین ساعت هوشمند این شرکت کره ای یعنی Watch Active می پردازیم.

مقایسه ساعت های هوشمند سامسونگ
این ساعت دارای شباهتی های بسیاری با ساعت پیشین بوده اما شاید بتوان گفت ویژگی برتر آن سبک وزن بودن آن و دنبال نمودن دقیق حرکات ورزشی انجام شده باشد. دیگر ویژگی که نه در مورد ظاهر و یا مشخصات فنی آن بوده ، قیمت تعیین شده ی آن بوده که بسیار مقرون به صرفه می باشد. اما خب این قیمت پایین دلایل خود را دارد. این قیمت پایین در برنامه های کاربردی مخصوص آمادگی جسمانی و نداشتن لبه ی چرخان خلاصه می شود. اما این ساعت در مقایسه با گلکسی واچ دارای صفحه و باتری کوچک تر می باشد. 
 
اما حالا نوبت به گلکسی واچ رسیده ، نخستین ساعت تحت برند گلکسی سامسونگ. این ساعت توانایی انجام تمامی کارهایی که واچ اکتیو میدهد را دارد. علاوه اینکه صفحه و باتری بزرگ تر داشته و لبه ی چرخان استفاده از آن را ساده میکند. اما شاید بتوان گفت سنگینی آن عضو نکات منفی به حساب می آید. کمتر کسی برای ورزش از یک ساعت سنگین استفاده می کند و از این رو شاید برای هر کسی مناسب نباشد. 
 
در مجموع می توانیم بگوییم که شاید واچ اکتیو خیلی به چشم نیاید و دارای ویژگی برتری نسبت به گلکسی واچ نباشد اما سبکی آن و نرم افزارهای نصب شده بر روی آن بی تردید عضو ویژگی های برتر و کاربردی آن قرار بگیرد. توجه داشته باشید که بندهای سلامتی همگی کوچک و سبک بوده و سامسونگ چیزی ما بین ساعت هوشمند و بند سلامتی را تولید نموده. 
 
می توانید توسط آن از اعلان ها با خبر شده برنامه ها را دانلود نموده یا به پیام ها پاسخ های کوتاه دهید. این ساعت تمامی ویژگی های گلکسی واچ را داشته اما برنامه های آن منحصر به فرد بوده و می توان برای داشتن سلامتی بیشتر از آن ها استفاده نمود. 
 
مقایسه ساعت های هوشمند سامسونگ

مقایسه ساعت های هوشمند سامسونگ

ساعت هوشمند گلکسی واچ بی تردید یکی از بهترین گجت های موجود در بازار می باشد اما وزن و بزرگی آن می توان برای بسیاری دردسر ساز شود از این رو می توان گفت که هر یک از ساعت ها برای شخص و سلیقه ای خاص طراحی گردیده. 
 

نظر خودتان را ارسال کنید