noscript
خرید-اقساطی-گوشی-و-تبلت

معرفی بهترین کارت گرافیک های اکسترنال

نویسنده: gameslearningsociety ۱۰ مهر ۱۳۹۸ - ۱۱:۰۴ ق.ظ مشاهده: ۲۴۶ بار
معرفی بهترین کارت گرافیک های اکسترنال

دنیای بازی همچنین در حال تغییر و تحول است. شاید به سخت افزاری نیازی داشته باشید که بازی کردن را برای خودتان لذت بخش تر کنید. اگر دوست دارید با لپ تاپ بازی کنید، حتماً می دانید که گاهی لپ تاپ ها کم می آورند. به همین علت بد نیست که برای خودتان یک کارت گرافیک اکسترنال بخرید. در زیر چند نمونه از بهترین کارت گرافیک های اکسترنال را به شما معرفی می کنیم .

کارت گرافیک اکسترنال Gigabyte AORUS Gaming Box GTX 1070

 
این کارت گرافیک خارجی از برند معروف گیگابایت می باشد. عملکرد خوب تولیدات این کمپانی سبب محبوبیت آن شده است. کارت گرافیک های این کمپانی هم از این قاعده مستثنی نیستند. با 8 گیگابایت حافظه ی ویدئویی، انتظارات بازی کننده ها برآورده می شود. این کارت گرافیک یک مدل فشرده تر هم دارد و برای دسکتاپ طراحی شده است. 

قیمت و مشخصات فنی گوشی Galaxy S11

قیمت و مشخصات فنی گوشی Galaxy Note 10
 

کارت گرافیک خارجی Alienware Graphics Amplifier

 
Alienware کمپانی کهنه کاری در تولید سخت افزار مخصوص بازی است. این آمپلی فایر با ایجاد فضای مضاعف برای کارت گرافیک های اصلی فرآیند بازی را تسهیل می کند. می توان از این آمپلی فایر در کنار لپ تاپ یا دسکتاپ استفاده کرد. این دستگاه با کارت گرافیک های AMD و NVIDIA سازگاری دارد. 

کارت گرافیک خارجی Akitio Node – Thunderbolt3

 
این ارزان ترین راه برای تقویت لپ تاپ برای بازی است. اینم مدل با کارت گرافیک های AMD و NVidia همخوانی دارد. می توانید این کارت گرافیک اکسترنال را با پورت USB به لپ تاپ  و با thunderbolt 3 به مک وصل کنید. عملکرد این کارت گرافیک بسیار نرم و روان است. سرعت انتقال این کارت 40Gbps است. 

کارت گرافیک خارجی HP OMEN Accelerator Shell GA1-1000

 
اگر علاقه مند به بازی با لپ تاپ هستید می توانید از این کارت گرافیک استفاده کنید. این دستگاه با کارت های AMd  و Nvidia همخوانی دارد و در بزرگ آن سبب می شود به راحتی در میان کارت گرافیک ها بچرخید. بهترین نکته ی این دستگاه فراهم کردن امکان توسعه ی هارد درایو است. به راحتی می توان حافظه را افزایش داد. از آنجایی که این دستگاه شتاب دهنده است تمام تاخیرها و کندی ها را از بین می برد. این مدل از Gigabit Ethernet برخوردار است. 

کارت گرافیک خارجی Mantiz Venus MZ-02

 
این کارت گرافیک  550W  نیرو تامین می کند و برای کارت گرافیک های قدرتمند مناسب است. برای کسانی که مک بوک دارند، این مدل توصیه می شود. در مورد اتصالات و بازی مشکلی وجود نخواهد  داشت. راه اندازی آن بسیار راحت است. بدنه ی تمام آلومینیوم آن نکته ی مثبت دیگری است.
 

    نظر خودتان را ارسال کنید