noscript
خرید-اقساطی-گوشی-و-تبلت

معرفی بهترین بازی های اندروید در این ماه

نویسنده: ۱۸ فروردین ۱۳۹۸ - ۰۲:۴۸ ب.ظ مشاهده: ۴۵۸ بار
معرفی بهترین بازی های اندروید در این ماه

معرفی بهترین بازی های اندروید

معرفی بهترین بازی های اندروید : شاید بتوانیم بگوییم که تا امروز هزاران بازی مخصوص گوشی های اندرویدی طراحی شده و شناختن بهترین بازی ها می تواند در زمان شما برای پیدا کردن بازی مناسب کمک نماید. از این رو در این مقاله لیستی از معرفی بهترین بازی های اندروید را همراه توضیحات برای مطالعه ی شما قرار داده ایم. 
 
بازی Shieldwall Chronicles : Swords of the North 
 
شاید تا امروز چندین بار نام Wave Light Games به گوشتان خورده یا آن را در Play Store مشاهده نموده باشید. این شرکت یکی از بهترین طراحان بازی های سبک RPG بوده و به تازگی بازی جدید خود را بدون امکان خرید درون بازی یا تبلیغ ارائه نموده. تهیه ی این بازی را به شما پیشنهاد میکنیم. در این بازی شما گروهی از مزدوران جنگجو را با کلاس ها ، جنسیت ها و نژادهای مختلف با قابلیت های مختلف رهبری خواهید نمود. باید بدانید که هر یک از اعضای گروه شما چه قابلیتی داشته تا آن را در جای مناسب قرار داده و بتوانید از خصوصیت آن استفاده ی بیشتری ببرید. داستان مهیج این بازی میتواند شما را به مدت 40 ساعت مجذوب خود کند. 
 
 
 
معرفی بهترین بازی های اندروید
بازی Dungeon Warfare 2
 
آیا به حس استرس یا راندن دشمنان به کام مرگ توسط سوزنی سمی یا قرار دادن تله بر سر راه آنها علاقه دارید؟ آیا دوست دارید طراح همچین نقشه هایی باشید؟ خب این بازی سبک تاور دیفنس می توانید به خواسته ی خود برسید. بازی Dungeon Warfare 2 ادامه ی شماره ی یک این بازی بوده که بر روی کامپیوترها میلیون ها نفر را جذب خود نمود. در این بازی که برای اندروید ارائه گردیده شما باید برای مقابله با دشمنان از تله ها ، سیاه چال ها و مزدوران برای دفاع از سرزمین خود استفاده نموده و به صورت کاملا خلاقانه با مایحتاج محدود به نبرد دشمن اهریمنی بروید. فریب دشمنان خود و مرگ تصنعی آن ها را نخورید زیرا آن ها زمین را برای رسیدن به اهداف خود استفاده خواهند کرد. 
 
 
معرفی بهترین بازی های اندروید
بازی Immortal Rogue         
 
تعداد بازی هایی که در آن ها بارها و بارها شکست خورده و باز هم به زندگی باز خواهید گشت در Play Store بسیار بوده اما این بازی متفاوت بوده و شما باید در نقش یک خون آشام نامیرا در عصرهای مختلف ماقبل تاریخ ، قرون وسطی ، عصر مدرن و آِینده با دشمنان مختلف برای آرمان های خود با دشمنان به مبارزه بپردازید. شما در این بازی شکست خواهید خورد اما هرگز نمی میرید ، آنقدر به زندگی بازگشته تا بتوانید ماموریت خود را به انجام رسانده و به آرامش برسید. این بازی بر اساس آزمون و خطا طراحی شده و باید بتوانید در اسرع وقت مناسب ترین تصمیم را گرفته و به مرحله ی بعد بروید. 
 
 

نظر خودتان را ارسال کنید