noscript
خرید-اقساطی-گوشی-و-تبلت

مشکل نمایشگر گلکسی فولد تو سط سامسونگ حل شد

نویسنده: theverge ۱۳ تیر ۱۳۹۸ - ۱۰:۴۶ ق.ظ مشاهده: ۴۳۷ بار
مشکل نمایشگر گلکسی فولد تو سط سامسونگ حل شد

مشکل نمایشگر گلکسی فولد تو سط سامسونگ حل شد

مشکل نمایشگر گلکسی فولد : با توجه به خبری که بلومبرگ منتشر نموده ، سامسونگ مشکل دوام نمایشگر گلکسی فولد را که موجب خراب شدن عرضه ی آغازین آن شد را حل کرده و به زودی تولید رسمی آن را از سر گرفته و تبلیغات آن را انجام خواهد داد. اما با این حال کارخانه ی تولید کننده نتوانسته تاریخی را برای این ارائه ی رسمی اعلام کند ، یکی از مراجع خبری نیز به بلومبرگ گفته که انتظار دیدن گلکسی فولد را در مراسم ماه آینده ی رونمایی از گلکسی نوت 10 نداشته باشید. 
 
سامسونگ اعلام کرده که مشکل نمایشگر گلکسی فولد را برطرف نموده و آنها را در لبه های گوشی فرو برده تا دیگر کسی نتواند توسط ناخن آن را از صفحه جدا کند. پیشتر گوشی های انعطاف پذیر گلکسی فولد با یک روکش فیلم ارائه شده بودند که شباهت زیادی به روکش محافظ صفحه داشته و بسیاری آن را از صفحه ی نمایشگر جدا کرده اند که موجب نابودی صفحه ی آن شده. 
 
البته گزارشی در وب سایت The Verge منتشر شده که در آن به یک مشکل عجیب دیگر اشاره شده ، به گفته ی متخصصین این وب سایت گلکسی فولدی که آن ها تهیه کرده بودند در ابتدا یک برآمدگی بر روی صفحه اش پدیدار شده ، کم کم این برآمدگی بیشتر شده و در آخر نمایشگر OLED آن شکسته و تصوریش برای همیشه خاموش شده. اکنون مشخص نیست که آیا بازمهندسی کردن لولا و کشیدن فیلم روی نمایشگر و قرار دادن انتهای فیلم در زیر بدنه می تواند این مشکل را برطرف کند یا خیر. 
 
باید صبر کرد و دید که به چه صورت خواهد بود ، بلومبرگ به این مساله اشاره داشته که سامسونگ گلکسی فولد را سال جاری میلادی به بازار باز خواهد گرداند. زمانی که این اتفاق بیفتد بی تردید مورد بررسی بسیاری از متخصصین زمینه ی فناوری قرار خواهد گرفت. 
        
چطور سرعت گوشی را بالا ببریم
نحوه تشخیص شارژر اصلی سامسونگ

نظر خودتان را ارسال کنید