noscript
خرید-اقساطی-گوشی-و-تبلت

مشکل تشخیص حسگر اثر انگشت S10 برطرف شد

نویسنده: ۶ آبان ۱۳۹۸ - ۱۲:۱۸ ب.ظ مشاهده: ۲۶۷ بار
مشکل تشخیص حسگر اثر انگشت S10 برطرف شد

مشکل تشخیص حسگر اثر انگشت S10 : پیشتر خبرگزاری The Sun به مشکل حسگر اثر انگشت اولتراسونیک قرار داده شده در گوشی های S10 و Note 10 اشاره کرده بود و گفته بود که توسط برخی از گلس های محافظ روی صفحه ، قفل صفحه ی آنها توسط اثر انگشت انگشت اشخاص دیگر باز می شود. اکنون سامسونگ با دریافت پیام های بسیار آپدیتی را ارائه کرده که به گفته ی این شرکت کره ای مشکل حسگر اثر انگشت گوشی های پرچمدار 2019 را برای همیشه حل می کند. این آپدیت تازه اکنون در حال انتظار در کره ی جنوبی بوده و در آِنده ای نزدیک برای دیگر کشورهای نیز ارائه خواهد شد. 

مشکل حسگر اثر انگشت گلکسی S10

 
سامسونگ در زمان اوج اعتراضات به عملکرد حسگر اولتراسونیک گفته بود که تا اطلاع ثانوی بهتر است کاربران از محافظین متفرقه استفاده نکنند. این شرکت در پیامی اعلام کرده که محافظین صفحه ی خش دار ، کثیف و تایید نشده می توانند بر روی عملکرد حسگر اولتراسونیک تاثیر گذاشته و آن را خراب کنند. اما " خراب " شدن با اشتباه کار کردن و باز شدن قفل صفحه بر روی همگان متفاوت است زیرا در این صورت حسگر کار کرده و خراب نیست و به همین دلیل سامسونگ با انتشار این پیام ها تنها برای خود زمان خریده تا بتواند آپدیتی را به سرعت برای پرچمداران خود آماده و عرضه کند. 
 
سامسونگ اعلام کرده بود که برخی از محافظین صفحه ی سیلیکونی تایید نشده می توانند اطلاعاتی اشتباه را در رابطه با تصویر سه بعدی اثر انگشت به گوشی بدهند که در ادامه می تواند منجر به باز شدن قفل صفحه با اثرات انگشت مختلف شود. راه حل فعلی مشکل تشخیص حسگر اثر انگشت S10 که سامسونگ ارائه کرده این است که تا پیش از دریافت جدیدترین آپدیت ، کاربران بهتر است محافظین صفحه ی تایید نشده را از صفحه ی گوشی جدا کنند. 
 
قیمت و مشخصات فنی گوشی Galaxy S11

قیمت و مشخصات فنی گوشی Galaxy Note 10

    نظر خودتان را ارسال کنید