noscript
خرید-اقساطی-گوشی-و-تبلت

مشکل باتری گوشی های سامسونگ S8 و S9 پس از آپدیت رفع می شود

نویسنده: sammobile.com ۷ اسفند ۱۳۹۷ - ۰۳:۴۶ ب.ظ مشاهده: ۳۱۹ بار
مشکل باتری گوشی های سامسونگ S8 و S9 پس از آپدیت  رفع می شود

مشکل باتری گوشی های سامسونگ

مشکل باتری گوشی های سامسونگ : سامسونگ دسامبر سال آینده آپدیت نهایی Android Pie One UI را برای گوشی‌های S9 و S9+ عرضه کرد. این آپدیت در حال حاضر برای اغلب مناطق و دستگاه‌ها در دسترس می‌باشد. و به نظر می‌رسد که این آپدیت در کنار تمامی ویژگی‌های خوبش برای برخی از کاربران مشکلات تخلیه شدن سریع باتری را نیز به ارمغان آورده است. مشکلات مشابهی از سوی کاربران گوشی‌های S8 و S8+ نیز گزارش شده است. نسخه‌ی نهایی آپدیت مذکور برای این دستگاه‌ها در آلمان، هند، امارات متحده و چندین کشور دیگر در دسترس می‌باشد.

مشکل باتری گوشی های سامسونگ
تعدادی از کاربران گوشی‌های S8 و S9 معترض شده‌اند که عمر باتری دستگاه‌های آنان پس از دریافت آپدیت Android Pie به شدت پایین آمده است. برای برخی از این کاربران زمان صفحه تا 50 درصد کاهش پیدا کرده و باعث شده که کاربران Samsung Member به این تغییرات آزاردهنده اعتراض کنند.
با این وجود سامسونگ هنوز به طور رسمی درباره‌ی این مشکل چیزی نگفته است و احتمالا این رویکرد بدین دلیل می‌باشدکه این مشکل مسئله‌ای عظیم که توسط یک باگ ایجاد شده باشد نیست؛ بلکه باید تأثیر موقتی نصب یک آپدیت نرم افزاری سنگین باشد. عمر باتری معمولا پس از چنان آپدیت‌های بزرگی کاهش می‌یابد؛ اما پس از چند هفته بهتر شده و به حالت اول باز می‌گردد.
 فارغ از این گاهی اوقات ریست کارخانه کردن گوشی و یا چندین ریبوت پیاپی نیز می‌تواند در حل این مشکل موثر باشد. اما اگر این مشکل ناشی از باگ نرم افزاری باشد قطعا سامسونگ به زودی راه حلی برای آن منتشر خواهد کرد.
 

    نظر خودتان را ارسال کنید