noscript
خرید-اقساطی-گوشی-و-تبلت

مشکل اتصال به اینترنت گوشی سامسونگ A70

نویسنده: ۱۸ مهر ۱۳۹۸ - ۰۴:۰۶ ب.ظ مشاهده: ۳۰۲۲ بار
مشکل اتصال به اینترنت گوشی سامسونگ A70

مشکل اتصال به اینترنت گوشی سامسونگ A70 : سلولار یا دیتا در گوشی های اندرویدی و آیفون موجود است. این بهترین گزینه برای اینترنت پرسرعت است. اگر به وای فای دسترسی ندارید یا به هر دلیل نمی خواهید از آن استفاده کنید، دیتا بهترین گزینه است. برای اینترنت دیتا کافی است سیم کارت از آن پشتیبانی کند. 

مشکل اتصال به اینترنت گوشی سامسونگ A70

اینترنت دیتا به یکی از ضروریات زندگی تبدیل شده است. هنگامی که دسترسی شما به اینترنت دیتا قطع شود و یا مشکل اتصال به اینترنت گوشی سامسونگ A70 به وجود بیاید دیگر به گوگل مپ دسترسی ندارید و نمی توانید از طریق واتساپ با دوستانتان ارتباط برقرار کنید. از آنجا که دیتا به سیم کارت مربوط می شود، بررسی کنید که دستگاه آنتن داشته باشد. اگر انتن ضعیف باشد یا اصلا نباشد، انتظار نداشته باشید که دیتا کار کند. 
اگر مشکلی در مورد اینترنت دیتا وجود دارد، به احتمال زیاد ایراد از نرم افزار است. مشکلات دیتا به راحتی حل می شود و نیازی نیست سریعاً به تعمیرکار رجوع کرد. همانطور که همه می دانید دیتا بر روی سیم کارت کار می کند. راه اندازی اینترنت دیتا یکی از ملزومات دسترسی بی وقفه به اینترنت است. سیم کارت هایی که در بازار وجود دارند، 2G، 3G و 4G  هستند و باید به درستی تنظیم شوند. باید توجه داشته باشید که دیتا می تواند محدودیت داشته باشد. اگر برای دیتا محدودیت تعیین شود، بعد از رسیدن به محدودیت اتصال قطع می شود. 
برای تنظیم شبکه به تنظیمات بروید. بر روی  Mobile data> Network mode ضربه بزنید. از میان 2G/3G/4G گزینه ی مورد نظر را انتخاب کنید. گزینه ی  Auto mode شبکه را به  صورت خودکار تغییر می دهد. 
برای کنترل محدودیت دیتا، وارد تنظیمات شوید. بر روی Mobile Data or Data Usage ضربه بزنید. می توانید به راحتی میزان محدودیت دیتا را تغییر دهید. همچنین می توانید محدودیت دیتا را خاموش کنید. 
مشکلات اتصال با ریست کردن شبکه برطرف می شوند. بعد از خرید تلفن همراه، می توانید تنظیمات را تغییر دهید. ریست کردن تنظیمات شبکه آن را به روز اول برمی گرداند و مشکلات زیادی را برطرف می کند. برای ریست کردن تنظیمات شبکه، به تنظیمات بروید. بر روی Backup and reset ضربه بزنید. بر روی Network settings reset ضربه بزنید. بر روی Reset Settings ضربه بزنید. دکمه ی پاور را فشار دهید تا گوشی ریستارت شود. 
اگر به صورت مداوم از اینترنت استفاده می کنید، می دانید cache چیست. cache فایل ها و فولدرهایی هستند که به صورت خودکار ذخیره شده اند. برای بهبود عملکرد دستگاه، باید cache پاک شود. پاک کردن cache علاوه بر برطرف کردن مشکلات اینترنت دیتا، عملکرد دستگاه را بهبود می بخشد. برای پاک کردن cache، گوشی را خاموش کنید. دکمه ی بالا بردن صدا و دکمه ی هوم را در کنار دکمه ی پاور فشار دهید. هنگامی که لوگوی دستگاه ظاهر شد، دکمه ی پاور را رها کنید. هنگامی که لوگوی اندروید ظاهر شد، همه ی دکمه ها را رها کنید. دکمه ی کم کردن صدا را فشار دهید تا wipe cache partition هایلایت شود. با دکمه ی پاور آن را انتخاب کنید. دکمه ی کم کردن صدا را فشار دهید تا گزینه ی Yes هایلایت شود. سپس با دکمه ی پاور آن را انتخاب کنید. گزینه ی Reboot system now هایلایت می شود، بر روی Wipe Cache Partition ضربه بزنید. دکمه ی پاور را فشار بدهید تا دستگاه ری استارت شود. 
اگر APN به درستی تنظیم نشده باشد، نمی توانید از دیتا استفاده کنید. APN دستگاه را به اپراتور متصل می کند. گاهی برنامه های نصب شده از پلی استور بر روی اینترنت تاثیر منفی می گذارند. می توانید دستگاه را در حالت Safe Mode بالا بیاورید و ببینید مشکل از کجاست. به تنظیمات دستگاه بروید. بر روی Mobile Data/Wireless Controls/Wireless & Networks ضربه بزنید. بر روی Mobile Networks ضربه بزنید. حالا گزینه ی  Access point names را انتخاب کنید. سپس از فهرست APN ها شبکه ی مورد نظر را انتخاب کنید. اگر فکر می کنید مشکلی وجود دارد بر روی آیکون منو ضربه بزنید تا تنظیمات به حالت اول برگردد. 

قیمت و مشخصات فنی گوشی Galaxy S11

قیمت و مشخصات فنی گوشی Galaxy Note 10


برای بالا آوردن دستگاه در حالت Safe Mode، دکمه ی پاور را فشار دهید و نگه دارید تا دستگاه خاموش شود. سپس دکمه ی کم کردن صدا را هم زمان با دکمه ی پاور فشار دهید. هنگامی که لوگوی اندروید ظاهر شدن دکمه ی پاور را رها کنید. دکمه ی کم کردن صدا و دکمه ی پاور را فشار دهید. دستگاه به حالت ریکاوری می رود. هر دو دکمه را رها کنید. پیامی ظاهر می شود که از شما میپرسد دستگاه را در حالت Safe Mode ببرید. بر روی OK ضربه بزنید. Safe mode را در گوشه ی تصویر می بینید. 
 

    نظر خودتان را ارسال کنید