noscript
خرید-اقساطی-گوشی-و-تبلت

مشخصات گلکسی Note9 پیش از معرفی رسمی افشا شد

نویسنده: ۱۷ اسفند ۱۳۹۶ - ۰۴:۰۸ ب.ظ مشاهده: ۴۳۷ بار
مشخصات گلکسی Note9 پیش از معرفی رسمی افشا شد

مشخصات گلکسی Note9 پیش از معرفی رسمی افشا شددر این مقاله می‌توانید تمامی شایعاتی که در مورد فبلت گلکسی نوت 9 سامسونگ (Samsung Galaxy Note 9) شنیده می‌شود را مشاهده کنید. آیا این گوشی ظاهرا از دوربین دوگانه، ظاهری شبیه به گلکسی اس 9 پلاس و قیمتی فراتر از آن برخوردار خواهد بود؟
 
هنوز مدت زمان زیادی از معرفی گلکسی اس 9 نگذشته است که حالا شاهد درز شایعات در مورد مشخصات گلکسی Note9 هستم. همراه با معرفی رسمی و انتشار مشخصات گلکسی Note9 ، حال ما می‌توانیم ایده‌های تازه‌ای را در مورد فبلت آینده این کمپانی به دست آوریم؛ گرچه برخی از تحلیلگران نیز خود اقدام به انتشار انتظاراتشان از این محصول اندرویدی کرده‌اند. اما حالا در این مقاله بیایید نگاهی به تمامی مشخصات فنی بی‌اندازیم که انتظار داریم تشکیل دهنده‌ی فبلت گلکسی نوت 9 سامسونگ باشند.
 
همانطور که در تصویر زیر مشاهده می‌کنید، برخی از مشخصات فنی این گوشی مبتنی بر شایعات و آنچه که باید تجربه بنامیم نوشته شده است. به طور مثال هیچ دلیلی ندارد که سامسونگ از نمایشگر 6.7 اینچی این گوشی صرف نظر کرده و آن را تغییر دهد. به خصوص آن که پنل نمایشگرهای سامسونگ همانطور که بر روی گوشی های خانواده S9 دیدیم، با پیشرفت فوق‌العاده‌ای همراه بوده‌اند. البته اندازه‌ی این نمایشگر در نوت 9 متفاوت است اس 9 بوده و حالا کمی بلندتر، عریض‌تر و خوش‌دست‌تر خواهد شد.

مشخصات گلکسی Note9Note9-1
نکته: البته در نظر داشته باشید که این مشخصات فنی رسما توسط سامسونگ تایید نشده‌اند، اما انتشار دهندگان آن‌ها کسانی هستند که پیشتر سابقه‌ی خوبی از خود در ارتباط با افشای اطلاعات گوشی های معرفی نشده به جای گذاشته‌اند.
ما انتظار داریم دوربین پشتی فبلت گلکسی نوت 9 سامسونگ مشابه با آنچیزی باشد که در بر روی قاب پشتی گلکسی اس 9 پلاس می‌توانیم ببینیم. آن در واقع شامل دو لنز، دو سنسور، OIS دوگانه، زوم اپتیکال 2 برابری، زوم دیجیتال 10 برابری، فوکوس زنده، دیافراگم دوگانه، ایموجی هوش مصنوعی و غیره است. اگر سامسونگ تصمیم به استفاده از دوربین مدل اصلی اس 9 بر روی این گوشی داشته باشد، به نظر می‌رسد جای زیادی برای آرایه بزرگ‌تر خالی خواهد ماند.
Note9
در حال حاضر گلکسی نوت 8 با قیمت حدود 929 دلار عرضه می‌شود و ما نمی‌توانیم انتظار افزایش یا کاهش زیاد قیمتی را از آن داشته باشیم. همراه با قیمت گلکسی اس 9 ، حال به نظر می‌رسد که سامسونگ به صورت پلکانی در حال افزایش گوشی های پرچمدار خود است. به نظر می‌رسد می‌توانیم شاهد اختلاف قیمت بیش از 100 دلاری بین دو مدل اس 9 پلاس و نوت 9 باشیم. زمان عرضه این محصول نیز هنوز مشخص نیست. شاید بهترین پیشبینی که ما می‌توانیم در این مورد داشته باشیم، رونمایی از فبلت گلکسی نوت 9 سامسونگ طی ماه‌های مرداد و شهریور باشد.

نظر خودتان را ارسال کنید