noscript
خرید-اقساطی-گوشی-و-تبلت

مشخصات نوت 10 اولین نوت مجهز به سیستم چهار دوربینه

نویسنده: gsmarena.com ۷ اسفند ۱۳۹۷ - ۰۱:۴۳ ب.ظ مشاهده: ۷۹۶ بار
مشخصات نوت 10 اولین نوت مجهز به سیستم چهار دوربینه

مشخصات نوت 10

امروز اطلاعاتی تازه در مورد مشخصات نوت 10 ، پرچمدار آینده ی سامسونگ بدست رسیده. منبع اعلام کننده ی این خبر گفته که این پرچمدار سامسونگ مجهز به سیستم چهار دوربینه ی پشت خواهد بود. 
کد نام این گوشی SM-N975F بوده که مساله ی عجیب در این مورد عدم حضور عدد صفر در آخر این کد مانند دیگر گوشی های گلکسی نوت بوده. یکی از دلایل عدم استفاده از عدد صفر قرارگیری پشتیبانی از سیستم های 4G و 5G در این گوشی می تواند باشد. 
مشخص نیست که آیا در سیستم چهار دوربینه ی گلکسی نوت بعدی از سیستمی مشابه به Galaxy S10 5G استفاده شده یا سامسونگ قصد دارد از فناوری متفاوت در این گوشی استفاده نماید. بسیاری از کارشناسان در این مورد گفته اند که سامسونگ از سیستم دوربین مشابه به گلکسی اس 10 استفاده خواهد نمود.  
 
note10-camera-setup-1
مشخصات نوت 10

بر اساس شایعات مشخصات نوت 10 مجهز به نمایشگر بزرگ 6.6 اینچی با ابعاد تصویر 19.5:9 بوده که 8 درصد بزرگتر از نوت 9 می باشد. نام کد پروژه ی گوشی گلکسی نوت 10 داوینچی بوده و با توجه به نام گوشی جدید سامسونگ یعنی Galaxy S10 می توان اطمینان داشت که ساموسنگ نحوه ی نامگذاری گوشی های خود را عوض نکرده و نوت بعدی خود را با نام Galaxy Note 10 روانه ی بازار خواهد نمود. 
در دیگر شایعات در مورد امکان حذف جک 3.5 میلیمتری عنوان شده و اگر بخواهیم حذف این جک را در گلکسی فولد به عنوان تصمیم تازه ی سامسونگ بدانیم ، می توانیم انتظار داشته باشیم که نوت 10 نیز فاقد این جک خواهد بود. علاوه بر این ، گفته شده که سامسونگ قصد دارد یک دوربین را در S Pen این گوشی تعبیه نماید. 
این احتمال وجود دارد که سامسونگ این گوشی را در نمایشگاه IFA یا تاریخی نزدیک به آ« در نمایشگاه آنپکد خود در ماه سپتامبر رونمایی کند. 
 

نظر خودتان را ارسال کنید