noscript
خرید-اقساطی-گوشی-و-تبلت

مشخصات موبایل S10 خبر از شبکه‌ 1.2Gbps LTE با SK Telecom در کره‌ی جنوبی می دهد

نویسنده: sammobile.com ۱۵ اسفند ۱۳۹۷ - ۰۲:۵۸ ب.ظ مشاهده: ۵۴۴ بار
مشخصات موبایل S10 خبر از شبکه‌ 1.2Gbps LTE با SK Telecom در کره‌ی جنوبی می دهد


مشخصات موبایل S10

مشخصات موبایل S10 : شرکت SK Telecom که رهبری اپراتور وایرلس در کره را بر عهده دارد شبکه‌ی 1.2Gbps LTE را برای گوشی Galaxy S10 عرضه خواهد کرد. این سرعت جدید ، سریع‌تر از سرعت نهایی ITU LTE 1Gbps خواهد بود و 16 برابر سریع‌تر از سرعت شبکه‌های LTE در سال 2011 می‌باشد. 
گوشی Galaxy S10 هشتم مارس در سراسر جهان عرضه خواهد شد. با این حال، شرکت SK Telecom در حال حاضر پخش نسخه‌های پیش فروش شده‌ی این دستگاه را آغاز کرده است. 
شرکت سامسونگ مدلی 5G از گوشی Galaxy S10 را منتشر خواهد کرد که در ماه‌های پیش رو در امریکا و کره‌ی جنوبی عرضه خواهد شد. اپراتورهای این دو کشور در حال حاضر شبکه‌های 5G را تأسیس و به زودی خدمات تجاری 5G را عرضه خواهند کرد. 
بنا به برخی گزارشات شرکت‌های مخابراتی کره‌ی جنوبی می‌خواهند تا آوریل 2019 شبکه‌های 5G را مستقر نمایند. با این وجود، شبکه‌های 5G امسال در کره غیر مستقل خواهند بود و به جای آن بر روی شبکه‌های LTE پی ریزی می‌شوند. این ضرورتا بدین معنی‌ست که شبکه‌های LTE نقشی بسیار مهمی در عرضه‌ی 5G در کره ایفا خواهند کرد. و به همین دلیل SK Telecom تعهد کرده که اتصال LTE را سریع‌تر نماید.

مشخصات موبایل S10
شرکت SK Telecom از طریق نصب تکنولوژی چند آنتنه‌ی 4×4 در سه باند مختلف به سرعت 1.2Gbps دست یابد. با این سرعت جدید کاربران می‌تواند یک فیلم اچ دی 2 گیگابایتی را تنها در 13 ثانیه دانلود نمایند. با این حال نهایت سرعت این شبکه از همان ابتدا در دسترس نخواهد بود. کاربران گوشی Galaxy S10 در شهرهای سئول، بوسان، ئولسان، گوانجو و دایجین از سرعت 1.15Gbps برخوردار خواهند شد. قابلیت سرعت کامل 1.2Gbps توسط آپدیت‌های نرم افزاری در نیمه‌ی نخست 2019 عرضه خواهد شد. با این وجود، کاربران Galaxy S10 در هنگام استفاده از سرویس‌های مخابراتی وایرلس 4.8Gbps می‌توانند از سرعت 1.2Gbps لذت ببرند.
 

نظر خودتان را ارسال کنید