noscript
خرید-اقساطی-گوشی-و-تبلت

مشخصات فنی گوشی Galaxy X

نویسنده: toranji ۱۹ بهمن ۱۳۹۶ - ۰۱:۰۶ ب.ظ مشاهده: ۳۰۵ بار
مشخصات فنی گوشی Galaxy X

گلکسی اس 10 (Galaxy S10) با چیپ اختصاصی AI، باتری بزرگتر، تغییر در طراحی و پشتیبانی از 5G ارایه می شود؟
 
 
بله، درست خواندید، گلکسی اس 10 و هر چند که شاید چنین اسمی با مطلب دیروز که می گفت شاید از سال 2019 تغییر نام سری اس سامسونگ به گلکسی ایکس (Galaxy X) را شاهد باشیم، مغایر به شمار برود اما به صورت کلی ما درباره پرچمدار 2019 سامسونگ صحبت می کنیم! در ادامه با سامسونگیا همراه باشید تا هنوز گلکسی اس 9 معرفی نشده ! گپی مختصر درباره مشخصات فنی گوشی X داشته باشیم.

مشخصات فنی گوشی Galaxy X

 
samsung-galaxy-x
 
 
شایعات گلکسی اس 10
 
همانطور که در پست بالا، منتشر شده توسط یکی از منابع نسبتا قابل اطمینان چینی می بینید، مشخصاتی درباره “پرچمدار سال 2019” عنوان شده است. اینکه چنین دستگاهی مشخصات فنی گوشی X باشد یا گلکسی نوت 10 و حتی گلکسی ایکس (Galaxy X) هیچ چیز مشخص نیست اما اکثر این مشخصات مواردی است که خود ما نیز انتظار آن ها را داریم!
 
برای مشخصات گلکسی اس 10 احتمالی عنوان می شود که شاهد چیپست اختصاصی با عملکرد بالا خواهیم بود، چیپستی که پردازنده های مرکزی، گرافیکی و هوش مصنوعی آن کاملا معماری اختصاصی خواهند داشت. در ادامه باید گفت این چیپست از اتصالات شبکه 5G مخابراتی نیز پشتیبانی خواهد کرد. حافظه ذخیره سازی UFS 3.0، حافظه رم LPDDR5، نسبت نمایشگر به بدنه بالای 93٪، سری M9 نمایشگرهای OLED، پشتیبانی از تشخیص چهره سه بعدی با هوش مصنوعی و در نهایت باتری L شکل شبیه به چیزی که در آیفون X دیدیم!
 
تغییر بزرگ در طراحی گلکسی اس 10

این مشخصات موارد دور انتظاری نیستند که تحقق آن ها را برای پرچمدار سال 2019 ناممکن بدانیم اما اینکه به شکل مشخص و مدون از منبعی قابل اعتماد منتشر شود به ما این دید را می دهد که چنین آینده با درصد تحقق بیشتری وجود دارد. همچنین بزرگترین نویدی که گلکسی اس 10 به ما می دهد، تغییر بزرگتر از تفاوت طراحی گلکسی اس 8 و گلکسی اس 9 است، چیزی که همه ما منتظر دیدن یک تحول زیبا مثل گلکسی اس 8 نسبت به گلکسی اس 7 یا گلکسی اس 6 نسبت به گلکسی اس 5 هستیم!
 
نظر شما چیست؟ ما در شایعات فراتر رفتیم، آیا سامسونگ هم فراتر خواهد رفت؟!

    نظر خودتان را ارسال کنید