noscript
خرید-اقساطی-گوشی-و-تبلت

مشخصات فنی گوشی S10X خبر از بهتر شدن دوربین میدهد

نویسنده: sammobile.com ۳ بهمن ۱۳۹۷ - ۰۱:۵۱ ب.ظ مشاهده: ۴۶۰ بار
مشخصات فنی گوشی S10X خبر از بهتر شدن دوربین میدهد


مشخصات فنی گوشی S10X

مشخصات فنی گوشی S10X : بر اساس سخنان اخیر Lee Jae-yong، نایب رئیس و وارث شرکت سامسونگ، ویژگی‌های دوربین گوشی پرچم‌دار آینده‌ی سامسونگ، Galaxy S10 بسیار بهتر شده است. وی علاقه‌ی خاصی به ویژگی‌ها دوربین گوشی‌ها دارد و به کارکنان سامسونگ دستور داده است که با S10 وارد بازی شده و این حوزه را نیز فتح کنند. این گوشی نخستین پرچم‌دار سامسونگ با یک سیستم دوربین سه‌گانه خواهد بود. حتی ممکن است که یکی از مدل‌های سری S10 دارای سیستم دوربین چهارگانه باشد.

مشخصات فنی گوشی S10X
وبسایت Korea Herald از قول یک مقام رسمی رده بالای سامسونگ گزارش داده است که این شرکت اخیرا به شدت در حال کار بر روی بهبود ویژگی‌های دوربین S10 بوده است. سامسونگ در نظر دارد که در این حوزه با شرکت‌هایی مانند اپل و هوآوی به رقابت بپردازید و بازار را در دست بگیرد. سال قبل پس از سفر Lee-Jae-yong به اروپا، بحثی درباره‌ی توانایی‌های دوربین گوشی‌های سامسونگ در این شرکت آغاز شد. وی طی دیدار خود از یک مغازه‌ی خرده فروشی گوشی‌های هوشمند با ترجیحات شخصی یک کارمند مغازه آشنا شد. این کارمند به دلیل ویژگی‌های بهتر دوربین گوشی‌های هوشمند شرکت اپل، آیفون را به سامسونگ ترجیح می‌داد. آن مقام رسمی گفته: «مسئله این بود که کاربران درباره‌ی کیفیت عکس‌های گرفته شده بر روی گوشی‌های هوشمند گلکسی چه حسی دارند». مشخص شد که برخی از کاربران تصاویر واضح‌تر و با کیفیت‌تر را ترجیح می‌دهند. هرچند، «برخی کاربران دیگر گفته‌اند که چنان کیفیتی به دلیل وضوح بالای رنگ‌ها موجب خستگی چشم خواهد شد.» این نظرات مشخص می‌کنند که سامسونگ بر روی بهبود بازتولید رنگ و جزئیات در عکس‌ها بدون پررنگ کردن حاد آن‌ها تمرکز کرده است. 
البته روشن است که تا هنگامی که دستگاه را در اختیار نداشته باشیم نمی‌توانیم صحت هیچ کدام از این خبرها آزمایش کنیم و برای چنین کاری باید تا ماه بعد که سامسونگ S10 را در 20 فوریه عرضه خواهد کرد منتظر بمانیم.
 

نظر خودتان را ارسال کنید