noscript
خرید-اقساطی-گوشی-و-تبلت

مشخصات فنی گلکسی فولد جدید چه فرقی با قبل دارد ؟

نویسنده: sammobile ۱۷ شهریور ۱۳۹۸ - ۱۲:۳۳ ب.ظ مشاهده: ۲۴۳ بار
مشخصات فنی گلکسی فولد جدید چه فرقی با قبل دارد ؟

مشخصات فنی گلکسی فولد

این گوشی قرار بود در ماه آوریل به بازار بازگردانده شود که به دلیل مشکلات فنی و آماده نبودن به تعویق افتاد. سامسونگ تصمیم گرفت در ارائه ی دوباره ی آن محافظه کارانه تر عمل کند و مشخصات فنی گلکسی فولد ویژگی های مختلف نخستین گوشی انعطاف پذیر خود را پیش از عرضه ارتقاء دهد. این شرکت در هفته های گذشته در مورد این تغییرات توضیحاتی ارائه کرده و ما در ادامه به تمامی اطلاعات در مورد آن اشاره خواهیم نمود. 

قیمت و مشخصات فنی گوشی Galaxy S11

قیمت و مشخصات فنی گوشی Galaxy Note 10
 
خوب در خصوص مشخصات فنی گلکسی فولد باید گفت بر روی نمایشگر Infinity Flex این گوشی از یک لایه ی محافظ تازه استفاده شده ، یک لایه ی محافظ خاص که با نخستین لایه ی محافظ استفاده شده تفاوت هایی دارد. نخستین لایه ای که در Galaxy Fold استفاده شده بود تا لبه های تصویر کشیده شده بود و برخی این احساس را داشتند که پیش از استفاده باید آن را از روی صفحه جدا کنند ، هرچند توضیح داده شده بود که جدا کردن آن می تواند به صفحه آسیب برساند اما برخی نسبت به این هشدار بی توجه بوده و محافظ را جدا نموده و به صفحه آسیب وارد کرده اند. 
 
آنها تصور کرده اند که این فیلم قرار داده شده روی صفحه ، محافظ از پیش قرار داده شده است و آن را جدا کرده اند که تعداد آنها بسیار بالا بوده و از این رو نخستین چیزی که در اصلاح Galaxy Fold توسط سامسونگ انجام شده اصلاح این قسمت بوده و تصمیم گرفته آن را تغییر دهد تا اشخاص هم اگر قصدش را هم داشته باشند نتوانند به آن آسیب وارد کنند. از این رو سامسونگ فریم را تا زیر صفحه ی نمایش ادامه داده تا کسی نتواند آن را با ناخن یا هر چیز دیگری جدا کند. 
 
مشخصات فنی گلکسی فولد
 
سامسونگ در بالا و پایین لولای این گوشی درهایی تازه قرار داده تا از ورود غبار و دیگر ذرات ریز جلوگیری کند. روزنه هایی که در مدل نخست استفاده شده بود شیارهای بزرگی داشت و غبار می توانست از بین آنها عبور کرده و موجب آسیب دیدن صفحه شود. علاوه اینکه فاصله بین صفحه و لولا در مدل تازه کاهش پیدا کرده است .شركت سازنده ی این گوشی اعلام کرده با اضافه کردن قطعات فلزی بیشتر در زیر پنل موجب افزایش سختی آن گردیده.. این امر موجب شده تا حتی اگر غبار راهی را برای رفت به زیر صفحه هم پیدا کرد هم نتواند برآمدگی هایی را در زیر صفحه ایجاد نموده و متعاقبا به آن آسیب برساند .
 
سامسونگ در ارتقاء کیفیت Galaxy Fold نیازی به ایجاد تغییر ظاهری نداشته و مدل تازه و تغییر یافته از این نظر بسیار شبیه به مدل پیشین می باشد. تنها تغییر در وزن و قطر آن بوده که به میزان بسیار کمی افزایش پیدا کرده است. ضخامت آن اکنون 15.7 میلیمتر بوده که افزایش ناچیزی نسبت به مدل اصلی با قطر 15.5 میلیمتری داشته و وزن آن 276 گرم شده که پیشتر 263 گرم بود. این تغییرات نمی توانند تغییر خاصی را در کاربری ایجاد کنند و تنها از نظر فنی ، این مسائل مطرح شده و شاید هیچ کس متوجه آنها نشود. 
 
فروش نخستین گوشی انعطاف پذیر جهان از تاریخ 6 سپتامبر در کره و از 18 سپتامبر در اروپا آغاز خواهد شد.
 

نظر خودتان را ارسال کنید