noscript
خرید-اقساطی-گوشی-و-تبلت

مسدود كردن تماسهاي دريافتي گوشی های اندرویدی را چطور انجام دهیم ؟

نویسنده: androidcentral ۱۲ شهریور ۱۳۹۸ - ۱۰:۲۵ ق.ظ مشاهده: ۳۰۶ بار
مسدود كردن تماسهاي دريافتي گوشی های اندرویدی را چطور انجام دهیم ؟

مسدود كردن تماسهاي دريافتي

در این روزها گوشی های هوشمند توانایی انجام هر کاری را دارند ، اما میدانستید که به خودی خود هم می توانند تماس هایی را برقرار کنند؟ شاید تاکنون بارها و بارها از شماره هایی ناشناس با شما تماس گرفته شده باشد و اسپم ها و تماس های رباتی داشت باشید و بخواهید جلوی آنها را بگیرید که البته با مسدود و بلاک کردن شماره ی آنها می توانید این کار را به انجام برسانید اما گاهی برخی در شرایطی نمی خواهند هیچگونه تماسی با آنها گرفته شود ، شاید نیاز به تمرکز داشته و یا تنها با پیام تماس ها را برقرار می کنند و شاید هم فقط می خواهند از داده ی تلفن همراه خود استفاده کنند. در ادامه روشی گفته شده که توسط آنها می توان مسدود كردن تماسهاي دريافتي نمود. 

قیمت و مشخصات فنی گوشی Galaxy S11

قیمت و مشخصات فنی گوشی Galaxy Note 10
 

چگونگی مسدود كردن تماسهاي دريافتي 

 
غیر فعال کردن تماس های دریافتی از آن چیزی که فکر می کنید ساده تر است. برای انجام این کار نیاز به دانلود اپلیکیشنی خاص و یا فرستادن درخواست به اپراتور خود ندارید. زیرا با رفتن به چند منو به سادگی انجام خواهد شد. 
 
1- منوی Setting را باز کنید.
2- بر روی Calls بزنید. 

مسدود كردن تماسهاي دريافتي

3- از میان گزینه های ظاهر شده Call Barring را انتخاب کنید. 
4- سپس گزینه ی All Incoming Calls را انتخاب نمایید. 
5- شاید از شما کدی خاص خواسته شود که به طور معمول 0000 یا 1234 می باشد. 
6- در آخر بر روی Turn On بزنید. 
 
پس از اینکه کد صحیح را وارد کنید گوشی به حالت بارگذاری وارد شده و سپس زیر گزینه ی بلاک کردن تماس ها واژه ی Enabled نوشته خواهد شد که نشان از موفقیت در بلاک کردن تماس های دریافتی دارد. این پروسه در اکثر گوشی های اندرویدی مشابه بوده و تنها در سیستم عامل خام اندروید 9 کمی متفاوت می باشد.  
 

نظر خودتان را ارسال کنید