noscript
خرید-اقساطی-گوشی-و-تبلت

مدیر عامل سامسونگ از عرضه مجدد Galaxy Fold خبر داد

نویسنده: nationmultimedia.com ۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۰۲:۰۹ ب.ظ مشاهده: ۳۵۸ بار
مدیر عامل سامسونگ از عرضه مجدد Galaxy Fold خبر داد

کو دونگ جین، مدیر عامل سامسونگ الکترونیکز، هفته ی پیش اعلام کرد سامسونگ به زودی زمان بندی جدید عرضه ی Galaxy Fold را بعد از رفع مشکلات مربوط به صفحه نمایش اعلام خواهد کرد. 

سامسونگ تاشو 2019 در ایونت گوگل

مدیر عامل سامسونگ از عرضه مجدد گلکسی فولد خبر داد

مدیر عامل سامسونگ ، به Korea Herald گفت این شرکت مشکلاتی را که از مواد مصرف شده به وجود آمده بود را بررسی کرد و در طول چند روز به یک جمع بندی رسید. 
بر اساس گفته های کو، سامسونگ تصمیم نهایی در مورد عرضه ی Galaxy Fold در آمریکا را گرفته است. این کمپانی به دلیل بهبود محافظت صفحه نمایش و هشدار احتیاط و در نظر گرفتن زمان لازم برای اجرای گام های لازم و دریافت مجوز، زمان بندی عرضه ی گلکسی فولد را کاملاً تغییر داد. 
این کمپانی بعد از آن که نمونه هایی از گلکسی فولد را در اختیار منتقدین آمریکایی گذاشت و بازخوردهایی مبنی بر شکستن صفحه نمایش و چشمک زدن آن دریافت کرد، تصمیم گرفت عرضه ی این دستگاه را به تعویق بیاندازد. بیشتر آسیب ها از کندن لایه ی رویی صفحه نمایش ناشی شده بود. 
این اولین سخنان رسمی مدیرعامل سامسونگ در رابطه با گوشی تاشوی آسیب دیده  بود که بنا بود در 26 آوریل به بازار عرضه شود. در پاسخ به سوال زمان عرضه ی تلفن همراه تاشو، وی گفت:«زیاد دیر نخواهیم کرد.» به نظر می رسد زمان عرضه از آن چه تصور می شود، نزدیک تر باشد. 

خرید Galaxy Fold و اطلاعیه ی مهم سامسونگ

سامسونگ بررسی های خود را در رابطه با نمونه های آسیب دیده به علت کندن لایه ی رویی صفحه نمایش و همچنین بالا و پایین لولا که مشکل ساز شده بود، به اتمام رسانده و حالا در حال اجرای تمهیداتش برای جلوگیری از اتفاقات این چنینی است. 
این تمهیدات شامل تقویت توان لولا و کمتر ساختن فاصله ی لایه رویی با لبه هاست تا هیچ ماده ی خارجی نتواند به صفحه نمایش نفوذ کند. 
 

نظر خودتان را ارسال کنید