noscript
خرید-اقساطی-گوشی-و-تبلت

سرویسی که سامسونگ مخصوص مدل تازه‌ گلکسی فولد ارائه میکند چیست؟

نویسنده: ۱۶ شهریور ۱۳۹۸ - ۱۱:۲۹ ق.ظ مشاهده: ۳۷۲ بار
سرویسی که سامسونگ مخصوص مدل تازه‌ گلکسی فولد ارائه میکند چیست؟

مدل تازه‌ گلکسی فولد

سرانجام و پس از مدت ها انتظار مدل تازه‌ گلکسی فولد فردا به بازار باز میگردد. طبق گزارشی که منتشر شده کره ی جنوبی نخستین کشوری خواهد بود که امکان استفاده از اولین گوشی هوشمند انعطاف پذیر را خواهد داشت. شرکت کره ای گفته پس از عرضه ی این گوشی در کره ، به تدریج فروش آن را در هفته های آینده در دیگر بازارها آغاز کرد. سامسونگ اعلام نموده که سرویس برتر و مخصوصی را در اختیار کسانی که این گوشی انعطاف پذیر را خریداری کنند قرار میدهد ، سرویسی که پیشتر سامسونگ در مورد ویژگی های آن توضیحاتی مبهم ارائه کرده بود و اکنون در مورد این سرویس که تنها مخصوص گران قیمت ترین گوشی تا به حال ساخته شده شفاف سازی به عمل آورده است.

قیمت و مشخصات فنی گوشی Galaxy S11

قیمت و مشخصات فنی گوشی Galaxy Note 10
 
سرویس برتر گلکسی فولد یا Galaxy Fold Premier Service این امکان را برای خریداران و دارندگان این گوشی فراهم میسازد که به صورت مستقیم با متخصصین سامسونگ در ارتباط باشند. این متخصصین در هر ساعتی از روز که باشد توسط تماس تلفنی پشتیبانی همه جانبه را در اختیار کاربران Galaxy Fold قرار میدهند. حتی اگر مشکلی هم پیش نیامده باشد ، کاربران می توانند در مورد کاربری و ویژگی های مختلف و تازه ی این گوشی از متخصصین سوال کنند. 
 
برخی احتمال دارد که از این سرویس خوشنود شده و بتوانند نهایت استفاده از آن را داشته باشند. گوشی Galaxy Fold از پایه و اساس نسبت به دیگر گوشی های هوشمند متفاوت بوده اما از نظر ظاهری ، سیستم عامل و ظاهر کاربری بسیار مشابه به گوشی های امروزی می باشد و اگر بخواهیم صادق باشیم این سرویس فقط جنبه تبلیغاتی دارد.
 
کاربران از زمان جمع شدن گلکسی فولد از بازار تا امروز صبورانه منتظر مدل تازه‌ گلکسی فولد بوده تا تفاوت های آن را بتوانند از نزدیک مشاهده کرده و از آن استفاده کنند. بی تردید یک گوشی هوشمند با قیمت 1.980 دلاری ویژگی ها و پشتیبانی خاص را هم خواهد داشت. 
 

نظر خودتان را ارسال کنید