noscript
خرید-اقساطی-گوشی-و-تبلت

محبوب ترین رنگ گوشی S10 کدام رنگ می باشد

نویسنده: androidcentral.com ۱۹ اسفند ۱۳۹۷ - ۰۳:۴۳ ب.ظ مشاهده: ۵۲۵۰ بار
محبوب ترین رنگ گوشی S10 کدام رنگ می باشد

محبوب ترین رنگ گوشی S10
سیاه منشوری: سیاه پایه 
galaxy-s10-basic-black

محبوب ترین رنگ گوشی S10 رنگ سیاه منشوری برای گوشی‌های Galaxy S10, S10+ و S10e در دسترس می‌باشد. شیشه‌ی پشتی به رنگ سیاه بازتابی بوده که تا حالا هزاران بار دیده‌اید؛ اما این باعث نمی‌شود که جذاب، گیرا و شیک نباشد. قاب گوشی نیز از همان رنگ سیاه برخوردار می‌باشد تا شکلی یکدست به آن ببخشد. 
سفید منشوری: ساده اما پر پیچ و تاب
galaxy-s10-prism-white-back
محبوب ترین رنگ گوشی S10
رنگ سفید منشوری طراحی‌ای متعادل و شیک به گوشی می‌بخشد. شیشه‌ی عقبی نرم دستگاه بسیار چشم گیر است؛ اما بسته به اینکه در معرض چه طیف نوری‌ای قرار بگیرید هاله‌های آبی و صورتی به خود می‌گیرد. مانند رنگ سیاه منشوری، این رنگ نیز برای هر سه مدل Galaxy S10 در دسترس می‌باشد.
آبی منشوری: آبی
galaxy-s10-prism-blue-back
رنگ آبی منشوری برای هر سه مدل عرضه خواهد شد. این رنگ شبیه همانی‌ست که بر روی گوشی Galaxy S9 وجود داشت. علاوه بر رنگ آبی شیشه‌ی پشتی، قاب گوشی نیز از یک لایه‌ی آبی مانند برخوردار است تا شمایلی زیبا در ترکیب با رنگ اصلی به آن ‌ببخشد. 
صورتی فلامینگویی: بسیار پرجنب و جوش
galaxy-s10-flamingo-pink-back
همانطور که از نام آن پیداست این رنگ همانی است که بر روی بدن یک فلامینگوی واقعی خواهید دید. رنگی گرم و چشم نواز که در هر سه مدل Galaxy S10، Galaxy S10+ و Galaxy S10e وجود دارد.
سبز منشوری: خیرکننده

galaxy-s10-prism-green-back

سبز منشوری به راحتی یکی از زیباترین رنگ‌هایی است که Galaxy S10 از آن برخوردار می‌باشد. رنگ عمیق آبی/ سبز شیشه‌ی پشتی یکی از جذاب ترین طیف رنگ‌هایی می‌باشد که سامسونگ تاکنون تولید کرده است. متاسفانه این رنگ در حال حاضر در امریکا در دسترس نمی‌باشد و شاید بعدا وارد این کشور نیز بشود.
زرد روشن: درخشنده مانند خورشید
galaxy-s10e-canary-yellow-cropped-back
زرد روشن یقینا روشن ترین و پرشور ترین رنگی است سامسونگ برای S10 ارائه داده است و فارغ از نظرتان نسبت به آن نمی‌توانید انکار کنید که در نگاه اول سریعا توجه شما را به سوی خود جلب می‌نماید. در حال حاضر این رنگ تنها برای مدل S10e در دسترس می‌باشد.
سیاه سرامیکی: انتخابی منحصر به فرد
galaxy-s10-ceramic-black-back
اگر واقعا می‌خواهید مطمئن شوید که گوشی S10 شما خاص بوده و به هیچ گوشی دیگری شبیه نیست باید این رنگ را در نظر بگیرید. این رنگ که به طور انحصاری برای مدل S10+ عرضه شده شیشه‌ی عادی پشت دستگاه را برداشته و آن را با یک قاب سرامیکی عوض کرده است. 
سفید سرامیکی: ناب و ساده
galaxy-s10-ceramic-white-back
محبوب ترین رنگ گوشی S10

 رنگ دوم سرامیکی‌ای که سامسونگ بر روی S10+ ارائه می‌دهد سفید سرامیکی است. این رنگ دقیقا مانند رنگ سیاه سرامیکی بوده با این تفاوت که پشتی سرامیکی سیاه با یک قاب سفید درخشنده عوض شده است. این رنگ بسیار تمیزتر از سفید منشوری می‌باشد؛ اما مانند سیاه سرامیکی تنها و منحصرا برای مدل Galaxy S10+ عرضه شده است.
 

نظر خودتان را ارسال کنید