noscript
خرید-اقساطی-گوشی-و-تبلت

محافظ صفحه نمایش گوشی Galaxy S10

نویسنده: sammobile.com ۱۱ اسفند ۱۳۹۷ - ۰۲:۵۷ ب.ظ مشاهده: ۳۳۱ بار
محافظ صفحه نمایش گوشی Galaxy S10

محافظ صفحه نمایش گوشی Galaxy S10

محافظ صفحه نمایش گوشی Galaxy S10 : شرکت سامسونگ فهمیده است که غالب محافظ صفحه نمایش‌های موجود در بازار با اسکنر اثر انگشت التراسونیک درون صفحه‌ای سری گوشی‌های Galaxy S10 هماهنگ نیستند؛ بنابراین خود این شرکت محافظ صفحه نمایش گوشی Galaxy S10 خودش را بر روی این گوشی قرار خواهد داد. اما این محافظ محصولی آنچنان قابل اطمینان نیست چون از پلاستیک ساخته شده و بدون شک در طی زمان خراش بر خواهد داشت. بنابراین تا زمانی که محصولی بهتر عرضه شود نباید زیاد به این محافظ اعتماد کنید.
اما اگر پس از مدتی کار با این محافظ از آن خوشتان آمد و آن را به محافظ صفحه نمایش‌های شیشه‌ای که بعد برای S10 منتشر خواهند شد ترجیح دادید شرک سامسونگ بر روی وبسایت خود این محافظ‌ را به فروش می‌گذارد تا پس از هر بار خراش خوردگی نسخه‌ی فعلی بتوانید آن را تعویض نمایید؛ قیمت این محافظ 29.99 دلار خواهد بود.
بر خلاف مدل‌های Galaxy S10 و Galaxy S10+ مدل رده پایین‌تر Galaxy S10e همراه محافظ صفحه نمایش عرضه نخواهد شد و این بدین دلیل است که این مدل از اسکنر التراسونیک درون صفحه‌ای برخوردار نمی‌باشد. به همین دلیل کاربران می‌توانند برای این مدل از محافظ صفحه نمایش‌های شیشه‌ای کنونی که در  بازار هستند استفاده نمایند. 
این نخستین باری نیست که سامسونگ همراه یکی از محصولات پرچم‌دار خود وسایل جانبی نیز ارائه می‌دهد. این سنت نخست با انتشار گوشی Galaxy Note 8 همراه با کاور محافظ در بسیاری از بازارها، مانند هند، شروع شد و بعدها همین سنت برای گوشی‌های Galaxy A8+ (2018), Galaxy On7 Prime, Galaxy S9 و Galaxy S9+ و اخیرا برای Galaxy S10, Galaxy S10+ و Galaxy S10e نیز تکرار گشت.
 

نظر خودتان را ارسال کنید