noscript
خرید-اقساطی-گوشی-و-تبلت

مانیتور گیمینگ ایسوس 27 اینچی Full HD

نویسنده: techgenyz.com ۲۳ اسفند ۱۳۹۷ - ۱۲:۱۵ ب.ظ مشاهده: ۵۱۲ بار
مانیتور گیمینگ ایسوس 27 اینچی Full HD

مانیتور گیمینگ ایسوس 27 اینچی Full HD

 شرکت ایسوس مانیتور گیمینگ ایسوس جدید را به نام VG279Q معرفی نموده. این شرکت مخاطبین متعددی در هر یک از زمینه های فناوری داشته و این مانیتور برای قشری خاص طراحی شده. این قشر خاص که به طور معمول بهترین کیفیت فناوری مخصوص آن ها طراحی و ارائه می گردد ، گیمرها هستند. مانیتور گیمینگ ایسوس مجهز به پنل 27 اینچی 1080p با کیفیت Full HD بوده که توسط فناوری IPS طراحی و تولید شده. 
 
رفرش ریت 144 هرتزی میزان شفافیت تصویری بوده هر گیمری علاقه به اجرای بازی در آن دارد. مانیتور گیمینگ ایسوس دارای هفت حالت مختلف برای به نمایش گذاشتن تصویر داشته تا به بهترین نحو بتوان بازی را تجربه نمود. قرار دادن این فناوری گامی بزرگ به سمت ارائه ی تجربه ی بهتر در دنیای بازی به حساب می آید. اما ویژگی که این نمایشگر را به صورت کامل با دیگر انواع نمایشگرهای گیمینگ متفاوت نموده سرعت واکنش 1 میلی ثانیه ای آن می باشد. این موجب شده تا میزان لگ یا کندی تصویر به حداقل برسد. 
 
این مانیتور در استفاده ای طولانی که به طور معمول شامل حال گیمرها شده به چشم آسیب نرسانده و مجهز به ویژگی Asus Care بوده تا به چشم استراحت داده و موجب ضعیف شدن آن نگردد. نور آبی کم این نمایشگر تا حد زیادی زیان های حاصل از انجام بازی را از بین خواهد برد. قیمت تعیین شده ی این پدیده ی دنیای بازی 382.99 یورو تعیین گردیده. 
 

نظر خودتان را ارسال کنید